Rita Hayworth

Margarita Carmen Cansino

8,5
1 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rita Hayworth
BlackShit

Bacall nie jest aktorką "przedwojenną", Hayworth zresztą też nią nie jest.

użytkownik usunięty
BlackShit

bacall ładna, ale to nie ta klasa, co hayworth i gardner i kelly.

użytkownik usunięty

zamiast hayworth, o kt. tu mowa, miałam na myśli avę gardner:)

BlackShit

Nie rozumiem zachwytu nad Avą Gardner. Dla mnie Bacall ma nieporównywalnie
więcej seksapilu i magnetyzmu.

Toodles

...pierdolenie kocopołów....każdy się jara jaki ma gust...osobiście nie uważam żeby Gardner była słaba..z tych trzech zdecydowanie Rita...Bacall ma dziwne oczy...ale potrafiła w filmach dać sporo uroku..

użytkownik usunięty
Toodles

Gardner była naturalnym zjawiskiem.

BlackShit

Rita Hayworth miała więcej operacji plastycznych niż mężów , ale i tak ją uwielbiam.....:-)

angel_falls

Wtedy jeszcze operacji plastycznych nie było. A przynajmniej nie takich, których przeprowadzenie zaryzykowałaby wielka gwiazda.

Falka500

i tu się mylisz

Falka500

"Chirurgia estetyczna jaką znamy obecnie, ma swoje korzenie w pracach powstałych w pierwszych latach XX wieku po I Wojnie Światowej. Ten konflikt zbrojny spowodował powstanie ogromnej liczby nowych urazów i zniekształceń, zmuszając chirurgów do eksperymentowania i opracowania nowych metod leczenia. Dzięki doświadczeniom zdobytym w tym czasie, możliwe stało się wykonanie pierwszych zabiegów upiększających. W tym samym okresie nastąpił gwałtowny rozwój kinematografii. To spowodowodowało jednoczesne określenie i upowszechnienie powszechnie akceptowanych kanonów kobiecego piękna. Twarze popularnych gwiazd filmowych stały się powszechnie znane. Z kolei konieczność utrzymania przez nie atrakcyjnego i pięknego, wizerunku wymusiła rozwój wpółczesnie rozumianej chirurgii estetycznej. Zbliżenia stosowane podczas kręcenia planów filmowych, stosowane w celu lepszego ukazania emocji na twarzach aktorów, bezlitośnie obnażały wszelkie niedoskonałości ich wyglądu. Zmusiło wielu z nich do skorzystania z usług chirurgów plastyków w celu usunięcia objawów starzenia. Już pierwsze światowe gwiazdy filmowe takie jak Greta Garbo, Malena Dietrich i Rita Hayworth, poddały się zabiegom chirurgcznym. Nawet ideał kobiecego piękna za jaki uznawana była Marilyn Monroe, miała wykonane operacje nosa i piersi."

angel_falls

...czy to ważne..połowa dzisiejszych gwiazd jest zmodyfikowana;]...Rita miała urok mimo swych rudych włosów...

Noras

".Rita miała urok mimo swych rudych włosów..." chyba dzięki tym rudym włosom, to one nadawały jej seksapil. A to, że miała operacje to dla mnie nowość.

Noras

sęk w tym, że ona naturalną brunetką była.....

angel_falls

True. Gdzieś czytałam, że miała ciemne, kręcone włosy z ich nietypową linią. Miała hiszpańskie korzenie i żeby się wybić (pomimo talentu) przerobiła się na typową femme fatale. Przeszła korektę linii włosów (depilacja) bla bla bla itp. I tak śliczna.

BlackShit

Najpiękniejsza forever!

użytkownik usunięty
BlackShit

Piękne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones