Robbie Kay

Robert Andrew Kay

7,9
1 710 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robbie Kay

Wielkie brawa za Piotrusia Pana!

joasiarybelska

Dokładnie Robbie jako Peter jest świetny. Podoba mi się jego gra aktorska i mimika twarzy. No i nie mogę się na niego napatrzeć.
Brawa należą się także scenarzystom za zrobienie z Piotrusia Pana złego charakteru.

wedontlikeyou

On gra świetnie Piotrusia Pana, tak fajnie porusza tymi brwiami i wgl całą twarzą jak mówi.

martiza3

Niby krzyczy a jednoczesnie mowi spokojnie i bardzo wyraznie ... ciezko to zdefiniowac. Napewno pojawia sie pewna groza przy kazdym wypowiedzianym slowie ... O graniu oczami/brwiami nie bede sie wypowiedal bo chyba sam jack Nicholson by sie nie powstydzil takich umiejetnosci ...

martiza3

To prawda :) A propos twarzy - czy ja dobrze widzę, że w serialu ma makijaż? (cienie do powiek, eyeliner, nawet troszkę kolorku na ustach)

xena_4

Oczywiści że ma make-up musi być:) dodają mu eyeliner'a żeby wyglądał na złego jak Hook :)
Uwielbiam jak podnosi tą brew xD

cztery4

Najbardziej podoba mi się ten dorosły styl gry, jaki prezentuje w serialu. Pełen szacunek dla niego :)
Przy okazji - chciałabym porównać z inną jego rolą. Jaki film z jego udziałem polecasz?

xena_4

Jak na razie to nie grał w zbyt wielu filmach możesz go zobaczyć w "Piratach z Karaibów na nieznanych wodach" szczerze OUAT to jego największy sukces a szkoda :)

cztery4

Zastanawiam się nad obejrzeniem "Pinokia", bo czytałam wiele dobrych opinii na temat jego gry. Chyba zacznę jednak od tego.

xena_4

Polecam :)

joasiarybelska

Bardzo dobrze zagrał tą rolę. Jego mimika jest naprawdę imponująca. Aż miło się go oglądało ;)) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones