Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
177 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

De Niro zdyskredytował sie totalnie porównujac Trumpa do Travisa (Taxidriver) Wg DeNiro - Travis to psychicznie chory gość, podobnie jak Trump. Nie wiem co te gwiazdy maja na sumieniu? Kto ma na nie kwity i z kim podpisały pakt, ze pierdziela takie farmazony. Czar prysł. Z reszta prawie wszyscy w Hollywood śpiewają na jedną ponurą lewacką nutę. Trzęsą gaciami patałachy.

Nuno33

Wiem, że po czasie, ale nie wiem skąd się wzięło wśród wielu przekonanie, że artyści nie powinni się wypowiadać na tematy polityki i inne budzące kontrowersje. Artyści zawsze robili na przekór, mówili różne rzeczy, nie zawsze z klasą i w dobrym guście. Ale myślę, że sztuka by wiele straciła gdyby siedzieli cicho i zajmowali się śpiewaniem i graniem.
Inną sprawą jest to, czy zawsze mają odpowiednią wiedzę, rację, albo czy po prostu nie są śmieszni w tym co mówią.

Hisen

Nie powinni jednak robić tego na zasadzie ,,Pan X jest rasistą,faszystą,najgorszym człowiekiem na świecie i basta" czy też ,,Pan Y jest zwolennikiem uchodźców,wrogiem naszego kraju oraz klakierem i już". Tacy ludzie jak np Roger Waters ostatnio np puszczają wiązankę przekleństw w stronę Trumpa,nie uzasadniając swoich wypowiedzi w żaden spokojny czy racjonalny sposób. Sam nie jestem wielbicielem Trumpa,ale takie postępowanie tylko zamienia krytykującego artystę w politykiera.

Hisen

Swoje przekonania mogą wyrażać sztuką. Niekoniecznie plugawą, prymitywną połajanką.

brawo, strzał w dziesiątkę!!! to jest to

użytkownik usunięty
klcw57

Nie wiem co to był za strzał ale dzięki.

DramaQueen_

Mam prośbę do zaciekle dyskutujących tu, zupełnie nie na temat, dwójki popleczników Pisu. Czy moglibyście swoją agitkę propisowską przenieść gdzie indziej? Przypominam, że jesteście na Filmwebie, na dyskusji o Robercie De Niro. Zaśmieciliście cały wątek dywagacjami, które na forum filmowym nikogo nie interesują. Idźcie bić pokłony na jakieś prawicowe strony.

grazyna_gajecka_gg

zabolało? uwielbiam płacz lewakow (liberałow), do was wciaż nie dotarło ze lewactwo już przegrało i to nie tylko w polsce czy USA,przegrywa na całym swiecie no moze oprocz kanady gdzie chcecie emigrowac,to lewacki raj.Specjalnie dla was ostatnio zalegalizowano zoofilie,żyć nie umierać.

Mr_Macphisto

Ale trafiłeś, zabolało, jak cholera, do tej pory łzy mi lecą

grazyna_gajecka_gg

od kiedy to Trump jest w PiSie?

DramaQueen_

Wyraził swoje zdanie a co k....nie może?!

dj_carlos

Mamy demokrację przecież

dj_carlos

ja rowniez wyraze swoje zdanie nazywajac cie przyglupem i debilem,a co wolno mi!!

Mr_Macphisto

Ja również nazwę CB debilem i przyglupem...i oczywistym trollem co nie ma oczywiście w tym żadnej dyskusji...nara

dj_carlos

o !! kolejnego lewaka demokracja zabolała

Mr_Macphisto

widać jaki z CB debil!!! Nie znasz mnie a juz oceniasz i wyzywasz..no i tacy ludzie wybrali trumpa..no niezły elektorat nie ma co!! Ps.nic mnie nie zabolało debilu jeden.to. cb boli demokracja i dlatego odwracasz kota ogonem bo uznajesz ze ty możesz ztrollowac ale jak ci odpiszem tym samym to jest nie ok wtedy co żałosne ...nara!

dj_carlos

debil to musi być twój staty że takiego kretyna spłodził, de niro może wyrazić swoje zdanie wyzywajac trumpa od najgorszych bo wg ciebie mamy demokrację a innym tego odmawiasz pokręcony hipokryto? nazywajac ciebie debilem i przygłupem chciałem pokazać twoje błędne myślenie ,a okazało się że trafiłem w 10

Mr_Macphisto

Uu ile zajęła ci ta odpowiedź prawie 2 miesiące haha no niestety debilu ale niezrozumiałeś podstawowej kwestii co wcale mnie nie dziwi.de Niro wypowiedział się w sprawie politycznej a ty zwyzywales mnie trollu tylko żeby poczulbys się lepiej.ale niestety trafiles na lepszego od sb . wiec Reasumując tu nie ma żadnej hipokryzji .ps.twój stary był nacpany gdy z twoja stara dzi... CB tworzył

dj_carlos

hahahahahahaha trafiłem lepszego od siebie hahahahhaaahahahaha,słuchaj kozi synu rozumiem że cale twoje pokręcone życie spędzasz w necie ,twoja sprawa skoro rodzice twoi to debile to niema co sie dziwić że synalek też przygłup i używa argumentów przygłupa, nie ma hipokryzji w tym że jednym wg ciebie wolno ubliżąć a innym tego odmawiasz?w jakiej kwesti politycznej de niro się wypowiedział ? zwyczajnie go zwyzywał .Nie wiem czemu sądziłem że syn debila i kozy to zrozumie.Na pozegnanie kij ci w dupę i pozdrów starą mmeeeeeeee

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mr_Macphisto

Good one xD

dj_carlos

Tak trudno jest napisać "ciebie" zamiast posługiwać się skrótami? Eh ta generacja emotek...

BruceParker

Niektórzy mają tak nudne swoje życie, ( a właściwie go nie mając), że nie potrafią się nie doczepić, nawet w tak mało znaczącym szczególe, w dodatku przy tak wielkiej ilości jeszcze komentarzy, pod tym postem, gdzie można łapać się naprawdę dużo poważniejszych spraw. Że po jakim czasie kiedy ta osoba odpisuje, kiedy coś się pisało, nie wspominam już :p (tak celowo ta emotka, żebyś znowu nie marudził, uprzedzam tą odpowiedź wprost) ... Ah ta generacja dopiepszaczy

Mr_Macphisto

Wolno. I wszystko wyjaśnione. Każdemu wolno.

DramaQueen_

Świetny aktor. Mógłbym powiedzieć nawet, że mój ulubiony. Szkoda , że wspaniali artyści robią z siebie błaznów i debili, włażąc w tyłek lewackim politrukom. Tak w USA jak i w Polsce , niestety ...

1974

Serio to że nie lubi Trumpa bo ma powody jego żona jest czarnoskóra a Trump jest rozwalony pod wieloma względami czyni go kimś gorszym i nie ma prawa wyrazić swojej opinii? Kogoś tu nieźle po.... można nie lubić Hilary i z wiadomych przyczyn ale Trump to taki sam chodzący kretyn jak nie ktoś gorszy poczytać doeudukować się co wygadywał i dlaczego tak wielu nawet samych republikanów chciało się go pozbyć.

ChubakaCieLubi

Witamy w 2021. Jak tam po blm i lewackiej nagonce się kolega odniesie do tematu, no chyba, ze nie kolega a jakaś niebinarna forma życia, pardon!

BruceParker

Nie ma do czego Trump był skreślony przez swoje ugrupowanie dlatego przegrał. Stanami rządzą korporacje jak ktoś z nimi walczy to droga do sukcesu się kończy.

DramaQueen_

Dlaczego w takim razie ty się wypowiadasz, zamiast trzymać gębę na kłódkę?

NickError

De Niro to świetny aktor ale też znany buc. Nie chodzi bynajmniej o poglądy polityczne. Też często żałuję, że w tych czasach aktorzy i inne znane postacie udzielają się na każdy temat. A o ich życiu prywatnym, chcąc czy nie, wiem często więcej, niż o życiu własnych krewnych, czy znajomych. Niestety rzutuje to później na odbiór takiej osoby na ekranie.

DramaQueen_

szkoda, że gościa na starość pogięło

DramaQueen_

De Niro to świetny aktor ale też znany buc. Nie chodzi bynajmniej o poglądy polityczne. Też często żałuję, że w tych czasach aktorzy i inne znane postacie udzielają się na każdy temat. A o ich życiu prywatnym, chcąc czy nie, wiem często więcej, niż o życiu własnych krewnych, czy znajomych. Niestety rzutuje to później na odbiór takiej osoby na ekranie.

DramaQueen_

Robert DeNiro zasługuje na szacunek mając swój udział w klęsce Trumpa - mentalnego lumpa, łajzy oraz szubrawca - oraz jego elektoratu - głupiej, ciemnej, człekopodobnej nierogacizny.

lichthagen

Durna maso, jeszcze zatęsknisz za takimi tuzami jak Trump. Jak tylko dziadzia biden pod obcasem harris zafunduje ci kolejne wojenki na globie w imię demokracji. Eh te lewackie cioty^

DramaQueen_

Totalna bzdura. Aktor ma swoje zdanie i przedstawia je, nie obawiając się krzyków prawicowych kretynów. A rozczarowanym krytyką Trumpa, którzy najchętniej zamknęliby usta wszystkim, z którymi im nie po drodze, proponuję przykład Clinta Eastwooda, który wielokrotnie zabierał głos na politycznych spędach Republikanów i nie przestał przez to być wielkim aktorem i jeszcze większym reżyserem.

DramaQueen_

Mel Gibson to ostatni bastion, który jedzie równo z tymi lewackimi platfusami. Szanuje.

BruceParker

Z niczym nie jedzie Mel Gibson ugiął karku by wrócić do Hollywood dlatego teraz sporo gra w filmach, bardzo zły przykład dałeś. Jeszcze gościu rozwiódł się z kobietą z którą miał tak dużo dzieci więc gdzie ten obrońca twoich prawych poglądów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones