Robert Kudelski

4,8
356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Kudelski

Będzie grał w 2 odcinkach CSI kryminalne zagadki LV. Ciekawe kogo :>

_Jessie_

Też to słyszałem, była mowa chyba o jakimś polskim albo rosyjskim bohaterze... ;)

_Jessie_

Prawdopodbnie zagra trupa;)









Stone_Cold

mam nadzieje ze trupa, chociaż z niego takie drewno ze i taką role może zagrać beznadziejnie.

Cyric

Widziałam go tylko w "Na Wspólnej" i tam mnie nie przekonuje. Może ma grać taką role. Może w CSI będzie lepiej :P

_Jessie_

to nie była czasem ściema, którą on sam wymyślił? bo jego postać miała być w połowie roku, a na imdb, który zawsze takie coś podaje z wyprzedzeniem, ani śladu o kudelskim w CSI

aciddrinker

Tak wyczytałam w gazetach, więc już sama nie wiem xd Może zagrał tylko przechodnia, przechodzącego obok przechodnia który przechodził przez ulicę. I nie wymienili go w napisach xd

_Jessie_

Ostatnie pogłoski dotyczyły pojawienia się go w ostatnich 2 odcikach CSI z możliwością rozwinięcia jego roli na kolejne odcinki w sezonie 10, jednak 9 sezon CSI Las Vegas zakończył się w ubiegłym tygodniu a ja mimo iż oglądałem wszystkie odcinki nie zauważyłem go w żadnym. Jeśli ktoś wie którym to przeoczonym przezemnie statystą on był i którym to było odcinku to byłbym bardzo wdzięczny, a może to była poprostu jedna wielka ściema :D

dracomg

Moze zagrał rolę "właściciel psa" :D

za krótki za krótki

jabol_007

we wrześniu wychodzi 10 sezon, zobaczymy czy zagra trupa, jak się tego spodziewa 80% ludności, czy faktycznie jakiegoś Rosjanina, jak twierdzi sam K.

cicha107

pewnie zagra rosyjskiego trupa :)
<zakrotki><zakrotki><zakrotki>

użytkownik usunięty
Cyric

Nie trupa.. podobno brata ofiary czy mordercy.. Kudelski w DDTvn mówił, że już kręcili (nie wiem czy nie dwa odcinki) więc sądze, że trzeba go wypatrywać w 10 serii.

pewnie frajera,bo dotąd gra takie role

_Jessie_

Pozwolę sobie zacytować oficjalne info dotyczące numeru odcinka z Robertem Kudelskim, z dnia 14.08,2010

"Witam,
jeszcze nie byl wyemitowany, Pan Rober nadal nagrywa w USA.
Pozdrawiam


Mariola Berg-manager aktora"

Wychodzi więc na to, że jeżeli go nie wytną, to będzie w 11 sezonie ;)

użytkownik usunięty
mysloksztaltny

Nadal nagrywa? Rok nagrywa jeden odcinek? Cóż zobaczymy...

No cóż. Ja tego posta tego pierwszego napisałam 2 lata temu... I to wtedy już ponoć było coś kręcone... o lol...

_Jessie_

właśnie dlatego, że już tyle czasu minęło, a nikt nic nie wie, to zapytałem u "źródła". Widać jakiś przekręt to musi być :P

mysloksztaltny

No ja to wtedy w gazecie przeczytałam, i to chyba nawet nie jednej ;)
Może z niego zrezygnowali, a on nie chce się teraz przyznać :D

_Jessie_

I to jest na chwilę obecną najprawdopodobniejszy scenariusz, a że się wcześniej sprawę rozdmuchało, wspomniane gazety, tvn, pudelki i inne media, to teraz głupio się do porażki przyznać. Pozostaje czekać na sezon 11, który rozwieje sekret kilkuletniego kręcenia zdjęć do czterdziestopięciominutowego odcinka :)

użytkownik usunięty
mysloksztaltny

Ostatnio taka moda jakaś nastała... Wszyscy rozpowiadają, że grają w Hollywood, a później okazuje się, że albo ich wycieli albo wyssali sobie to z palca. Cóż jakby nie dodawali tego, ze nadal kręci (tylko, że nie został jeszcze wyemitowany) byłabym chyba skłonna bardziej uwierzyć... Pożyjemy zobaczymy.. wypatrywałam całą 10 serię w 11 też pewnie go nie zobaczymy, a wersja pozostanie ta sama- "nadal kręci"...

a w ciekawostkach została zamieszczona informacja, że został obsadzony w jednej z ról w CIS: Las Vegas x)

pons

Grał już??

I_am_a_Bad_Girl

Chyba nie:) Może zanim anulują serial zdążą go pokazać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones