Robert Luketic

6,1
489 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Luketic

Czy on skończył reżyserię??? Mnie osobiście jego filmy nie przekonują. Te trzy, wymienione w filmografii albo są strasznie płytkie ("Legalna blondynka"), albo mają nie najszczęśliwiej dobraną obsadę (Jennifer Lopez aktorką??? Od kiedy???).

Nina_7

A co ma wykształcenie reżyserskie do robienia filmów? Co ma piernik do wiataka? Patryk Vega w ogóle nie ma szkoły filmowej a Pitbulla zrobił świetnie. Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HOOOY

Kubrick o ile dobrze pamiętam również nie skończył żadnej szkoły filmowej.

Platton

Spielberg , Lucas, Cameron czy Scorsese też chyba nie pokończyli żadnych szkół reżyserskich.
Płytkość fabuły nie zależy od reżysera tylko od scenarzystów chyba że sam reżyser napisał scenariusz lub był współscenarzystą danego filmu.
Zadaniem reżysera jest jak najciekawiej pokazać wydarzenia zawarte w scenariuszu niezależnie od tego czy on jest płytki czy nie.

wojtek40i4

Scorsese akurat ukończył filmowe NYU, więc on nie do końca pasuje. Ale wiadomo, przykłady można mnożyć.
Płytkość fabuły nie zależy od reżysera - ale od reżysera zależy wybór tego, co robi, a czego nie. Na stronę pana Lucetica trafiłem przez przypadek, ze strony dość dobrego filmu "21", ale sądząc po reszcie filmografii - ten człowiek do tych, którzy wybierają mądrze nie należy i traktuje reżyserię jako zawód czysto rzemieślniczy.

Nina_7

(Jennifer Lopez aktorką??? Od kiedy???)
Od 1986 roku.

Nina_7

A dla mnie film "Legalna blondynka" jest przykładem, że nie należy poddawać się stereotypom :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones