Robert RedfordI

Charles Robert Redford Jr.

8,3
22 417 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Redford

Nie wiem czemu, ale gościu tak mnie wkurza, że sobie tego nie wyobrażacie. Przecież on jest beznadziejny!!! Jego nazwisko w obsadzi gwarantuje totalny kicz. Stary głupi dziad, który w każdym filmie jest identyczny. Fuj

Lola

Nie czujesz się głupio pisząc takie bzdury o kimś, kto zdobył już wszystkie możliwe nagrody za swoje role? ;)))))))

Ps. Umrzyj młodo, bo inaczej też doczekasz starości, a wtedy, mam nadzieję, ktoś Ci powie w gębę, że jesteś starym dziadem.

Lola

Wiesz, obrócz tego, że mam ochotę przywołać do porządku Ciebie i Twoją kulturę, a raczej jej brak, to powiem Ci tylko tyle, że - wyłączając może te kawałki o "starym dziadzie" i "beznadziejności" (aż tak naiwna to ja nie byłam) - to parę lat temu też bym mogła napisać, że mnie wkurza i że jest słaby i nie wiem co ludzie w nim widzą. Najwidoczniej jesteś po prostu dwunastoletnim dzieckiem neo, które jeszcze nie dorosło do oceniania aktorów. Nie mart się, wyrośniesz z tego.

Lola

Nie wiesz co Cię w nim denerwuje, dlaczego nie możesz go znieść???
Bo wystarczy, że On stanie przed kamerą - nie musi nic mówić - a już widać jaką on ma klasę. I to Cię drażni. Ty nigdy taka nie będziesz. Nie masz na to szans. Twoja wypowiedź Cię określa...

Don_Peres

Robert jest świetnym aktorem i Jego nazwisko w obsadzie gwarantuje dobre kino! Jest bardzo charyzmatyczny i pomimo wieku wciąż bardzo atrakcyjny, bardzo lubię filmy z Jego udziałem. Wciąż się dziwie, że jest tak odległy Top10 ;/

Lola

Kiedyś aktorzy potrafili w jednym spojrzeniu zawrzeć 3 kwestie...

Dzisiaj większość już tak nie potrafi, mimo urody, przykoksowania czy czego tam. A Redford trzyma klasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones