Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
55 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

Boję się sezonowców powiem wam. Boję się tego co stało się po śmierci np. Michaela Jacksona -
nagle wszyscy stali się fanami, znali wszystkie piosenki i cały życiorys. Boję się że z Robinem
będzie podobnie -,-

rasta_man

Typowa polska mentalność, przyczepiać się do innych. Skup się na sobie i swym życiu, zamiast ściskać poślady z powodu (nieszkodliwego dla Ciebie) zachowania innych ludzi. Tak to działa, zapało, że ludzie mają w pamięci danego człowieka, ale nie mają czasu nim się cały czas podniecać i o nim gadać, a gdy coś ważnego wydarzy się i będzie miało związek z tą osobą, to zaczną o nim rozmawiać i przypominać sobie nawzajem, za co go lubią/nie lubią itd. Skończ jarać trawę, bo się ośmieszasz.

rasta_man

Ja też się boję. To będzie straszne, ktoś może podejść do mnie na ulicy i zapytać czy potrafię wymienić 30 filmów z Robinem Williamsem, a ja powiem, że nie. I co wtedy? Może masz informacje o jakimś bezpiecznym miejscu gdzie sezonowcy nas nie znajdą?

rasta_man

Nie boj sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones