Roger MooreI

Roger George Moore

8,1
8 640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Moore

Wielka szkoda, to od niego zaczęła się moja fascynacja Bondami...

lew890

no nie, wczesniej jeszcze byl Sean Connery... Ja bardziej wolalem Moore'a w Swietym :D Szkoda, ale i tak piekny wiek 89 lat. RIP

sobanek

Napisałem MOJA fascynacja Bondami, a nie sama postać. Po prostu pierwszy raz obejrzałem w innej kolejności.

lew890

spoko, ja wolalem connery'ego jako jedyny z Bondow potrafil przylac "babie" ;)

sobanek

Nie jako jedyny. Przypomnij sobie "Człowieka ze złotym pistoletem" z Rogerem. Poza tym dziwny powód, żeby akurat za to najbardziej cenić Seana.

Pablo69

Przecież żartowałem.... Ech

lew890

No i już pierwszego Bonda śmierć niestety wzięła. Zawsze po Connerym był moim ulubionym Bondem. Tylko się bać o Connery'ego, który jest niewiele młodszy :(

kryst007

Connery ma Alzheimera :(
A co do Rogera Moora to RIP from Poland

lew890

[*]

lew890

R.I.P.

lew890

O nie :( Właśnie się dowiedziałam.Moj ulubiony Bond.Jako,, Święty" również rewelacyjny.Pamietam jeszcze Go z,, Detektywów z wyższych sfer".Wielka strata :(

lew890

Przykro - wczoraj Wodecki dzisiaj Moore - kto jutro?
I tak odchodzą lubiani Naszego dzieciństwa.
(*)

hatori_hanzo

Tacy wspaniali ludzie odchodzą, kto jeszcze pozostał na tym świecie :( tylko muzułmańscy terroryści

lew890

No jeszcze dwa dni temu czytalam o nim artykul...moj ulubiony Bond, smutna wiadomosc, :( taki swietny aktor... R.I.P.
Forever James Bond & Saint

lew890

https://www.youtube.com/watch?v=hLcXO8eCPV8
- James, ale ja cię potrzebuję!
- Anglia też:-)
https://www.youtube.com/watch?v=Mmcmq1SPp8k
Nobody does it better!

lew890

"Bondy" z jego udziałem były pierwszymi jakie oglądałem. Od nich również rozpoczęła się moja fascynacja tą postacią i twórczością Fleminga.
Niech spoczywa w pokoju.

lew890

Czy Roger był wierzący ? Ktoś wie.

Ruben_fw

Spotkałem się z informacją, że Roger Moore był żydem. Jednak czytając jakiś jego wywiad, czy raczej odpowiedź na pytania fanów, stwierdził, że nie wyznawał konkretnej religii.

Heines

Czyli wierzący niepraktykujący ?

Ruben_fw

Na to wychodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones