Rose Leslie

Rose Eleanor Arbuthnot-Leslie

7,7
10 088 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Leslie

Jak dla mnie najgorsza aktorka/postać z całej ''Gry o Tron''. Do tego jest bardzo brzydka, mam
ochotę przewinąć z nią każdą scenę. Mogli dobrać kogoś lepszego.

użytkownik usunięty
Claudia_9513

ma coś w sobie irytującego, ale żeby aż była taka najgorsza, to się nie zgodzę;p
aktorzy świetnie wykonują swoje role w tej produkcji, nie można narzekać

Claudia_9513

Według mnie jest ona bardzo ładna :)

Claudia_9513

Nie zgodze sie - jest świetna, idealnie dobrana do roli i piękna w swój sposob :)

eloe

Hahahaha! Czemu zawsze tylko kobiety uważają takie brzydkie paskudy za piękne :)?

Gyp

bo dla mezczyzn licza sie cycki :P

eloe

Nie chodzi o cycki tylko

Gyp

Jestem facetem i mi się bardzo podoba.

Jajkonatwardo

You know nothing, Jajkonatwardo

Gyp

nieprawda, mi się ona podoba

Wings_of_Liberty

Jesteś transwestytą?

Gyp

Od kiedy to osobę o innym guście niż własnym, nazywa się transwestytą? Według mnie jest ona bardzo ładna, ale nie narzucam swojego zdania nikomu. Taka podstawowa zasada internetów, Gyp.

Claudia_9513

Wg mnie jest bardzo ładna. Jej specyficzna mowa, gesty i wszystko mi osobiście bardzo się podobają, choć niektórych mogą irytować, no ale urody odmówić jej nie można ;)

Claudia_9513

Właśnie widzę, że najwyższe oceny mają u Ciebie tylko ślicznotki. Niezły wyznacznik talentu aktorskiego, nie ma co. Britney Spears jak była ślicznotką to grała w jakimś filmie... Obejrzyj, biorac pod uwage jej wyglad na pewno spodoba ci sie jej gra aktorska.

platyna_2

No widzisz, Natalie Dormer nie jest typową ślicznotką, a jakoś nie działa mi na nerwy tak jak ta Rose. Po prostu ta mnie wyjątkowo irytuje i moim zdaniem nie ma w niej nic ładnego. I właśnie np. Natalie też nie jest typową pięknością ale ma coś w sobie. Rozumiem że może ta Rose też się komuś podobać, choć moim zdaniem jeśli chodzi o urodę to z Gry o Tron najładniejsza jest Emilia, Sophie i ta laska Robba

Claudia_9513

Emilia nie jest typową ślicznotką. Sophie to już w ogóle, kojarzy mi sie z Anią Piszczałką, usta waskie nos za duzy, oczy za male i ostre kanty twarzy. Masz naprawdę dziwny gust jesli chodzi o kobiety. Laska Robba to już kompletny przeciętniak. W sumie najładniejsza z trójcy jest Emilia, ale takich jak ona jest na pęczki. Natalie Dormer też nie jest typową ślicznotką, ale jest po prostu ładna. Jak WSZYSTKIE aktorki, które wymieniłaś i stwierdziłaś, że czujesz do nich sympatię. Rose ci sie nie podoba wizualnie i dlatego ci dziala na nerwy. Uprzedzam, Meryl Streep już nie jest niesamowitą pięknością, może więc w twoich oczach wyglądać na bardzo słabą aktorkę i cię denerwować...

Claudia_9513

jak dla mnie jest piekna, dobre zagrala swoja role i ma super sexy glos ( aberdonian accent ;)

Claudia_9513

pisalem juz ze ma sexy glos? ;D

onet318

Ma obłędną barwę głosu to prawda ;-)

onet318

Wiedziałem że coś mi się w niej bardzo podoba, ale nie wiedziałem co. Już wiem, to ten głos właśnie :) Nie zgodze się też że jest brzydka, ma coś w sobie oprócz głosu oczywiście.

Claudia_9513

Akurat ona świetnie pasuje do roli Ygritte , co prawda po przeczytaniu książki dopiero bardziej sie do niej przekonałam , strasznie podoba mi sie motyw kiedy Jon miał ja zabić , a ona zamiast błagac o życie nastawiła kark i godnie czekała na śmierć a gdy trwało to zbyt długo bo Jon sie wachal to zamiast to wykorzystać powiedziała "rób to w koncu bo nie dam rady być wiecznie odważna " świetny tekst szkoda ze nie dali go w serialu .

Claudia_9513

bardzo brzydka nie jest, jest ładna.. nic specjalnego, ale mnie też wkurza i gdy tylko ją widzę w serialu chcę, żeby ktoś ją zabił.. ach, już było tak blisko.. no, ale nic i tak kiedyś umrze :D mnie denerwuje dlatego, że uwielbiam Jona a ona go uwiodła.. złamał się chłopak, bo go postawiła przed faktem dokonanym..

Claudia_9513

mnie trochę irytuje, nie podoba mi sie, wyglada jakby miala usta do góry nogami :D
jednak jest charyzmatyczna, jest Szkotką, ma super zachrypnięty glos i piekne rude włosy, tego jej zazdroszczę jak cholera :)

Claudia_9513

Bardzo dobrze, że każdy widz ma swoją opinię - dzięki temu mamy tak dużo seriali na różnych "poziomach". Dla mnie postać Ygritte jest niesamowita - dzięki niej sezon 3 jest moim ulubionym:) W końcu dali romantyczny wątek i z nutką humoru. Nie czytałam książki, ale mam nadzieje że w dalszych sezonach równie często postać Ygritte będzie się pojawiać!!!. ps. dla mnie jest piękna :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TOMASZ_MOUR

KURCZĘ DZIĘKI.

Claudia_9513

Urodę nie określa symetria twarzy i wypukłe usta. Dziewczyna ma w sobie pazura i charakter, ożywiła sobą tą postać. Jest pociągająca i żywiołowa. Do tego aby kobieta była piękna nie jest potrzebna tapeta na twarzy i szeroki dekolt.

Claudia_9513

Mam identyczne odczucia. Niesamowicie mnie irytuje i nie mogę na nią patrzeć. A już najgorzej gdy mówi ten swój słynny tekst: "You know nothing Jon Snow"... ta mimika i ten wyraz twarzy.... tragedia.

marcelam11

Ktoś tu zazdrości ;) Mi się podoba, bo ma pazur, jest ładna i naturalna. Tony tapety nie są miarą urody, a ona jest ładna, nie wiem co ty od niej chcesz. Ma pazur i co z tego. Wolisz Sansę Stark, która będzie na wszystko potakiwać? Jakie dziewczyny są twoim zdaniem ładne?

Karirsu

Dokładnie.

Claudia_9513

Jak reszta tez się nie zgodze z toba, ale zazwyczaj ludzie z kompleksami przypinaja wady innym

lucaswu85

Serio? Wątpię. Są aktorki i aktorzy którzy mi się podobają i mówię o tym otwarcie. A jak ktoś jest dla mnie brzydki to jest brzydki i tyle.

Claudia_9513

To znowu Ja :P co do tego komenta to może czasem spójrz w lustro, a nie wszystkich dookoła krytykujesz i nazywasz brzydkimi :D każdy ma w sobie coś pięknego tylko trzeba umieć to zauważyć. Ale co Ty wiesz o życiu :P elo :D

Claudia_9513

O klasie aktora świadczy scena śmierci, ciekawe jak zagra śmierć Ygritte?

Claudia_9513

Jej naturalność i dzikość jest jej zaletą. Poza tym mi się podoba i to nawet bardziej niż królowa - regentka :)

alFayed

zgadzam się z Tobą w każdym calu. Nie ma klasycznej urody, ale w/g mnie / opinia baby;)/ ma w sobie to coś. Uważam że określenie "brzydka" jest tu zupełnie nie na miejscu.
Ale przejdźmy do ważniejszych spraw, świetnie dobrali ją do roli. Jest zadziorna, odważna, niezależna, jak to mówią " nie da sobie w kaszę napluć ", idealnie moim zdaniem odzwierciedla wolnych ludzi spoza muru.
Nie miałam ani przez chwilę odczucia "że mnie wkurza", ale tu nie jestem obiektywna, bo uwielbiam książkę / czytałam ją kilka razy/ i serialowi też nie odpuszczam ;)

Mala_29

Dokładnie. Poza tym nie lubię jak ludzie opiniują, że ktoś jest ładny czy brzydki. Jednak gusty są różne i tylko skrajności można ewentualnie oceniać. Rose dla mnie jest śliczna, ale nie stwierdzam, że tak jest w rzeczywistości, to moje osobiste odczucie i tyle. Ciesze się, że chociaz ktos sie z tym zgadza ;d

alFayed

Mnie tez wkurza jak ktoś ocenia po wyglądzie. Pal licho, jeśli chodzi o postać filmową, bo faktycznie, potrafią zrobić maszkarę z postaci.
Niestety czasem zdarzają się takie negatywne komentarze bezpośrednio pod adresem aktorów, i wtedy krew mnie zalewa. Uważam to za totalne chamstwo, i w ogóle za lekką postać debilizmu .
Nazwa strony sama w sobie chyba tłumaczy, czego dotyczy, oceniajmy grę aktorów.

Claudia_9513

Brzydka? zazdrość przez Ciebie przemawia dziecko :D jeśli masz tylko tyle do powiedzenia, uwierz mi - zostaw to dla siebie. Chyba że chcesz być w centrum uwagi i czytać jak to się mylisz lub lubisz jak robi się z Ciebie pośmiewisko. Twój wybór :D

Saytun

Po pierwsze pisałam ten post jakiś czas temu i zmieniłam trochę zdanie co do jej gry aktorskiej i jej postaci. Nadal uważam jednak że jest średnio urodziwa, co najwyżej charakterystyczna. Bo gdyby postawić ją z Emilią Clarke w jednym rzędzie to raczej na pierwszy rzut oka widać kto tu jest ładny. A to że kogoś krytykuję to nie znaczy że mu zazdroszczę. To jakaś dziwna polska mentalność , że jak ktoś mówi że jakaś osoba mu się nie podoba to że niby od razu mu zazdrości ;p Nie mam jej czego zazdrościć bo nie mam kompleksów. A ty nie bądź taki hop do przodu w internecie i nie mów mi co mam pisać a co nie. A zresztą mam wy*****e co o mnie ktoś myśli więc kończę tą rozmowę. ;p Pozdrawiam

Claudia_9513

Hello :D nie chce się kłócić ale napisałaś, że ona jest "bardzo brzydka", a teraz piszesz:
"jest średnio urodziwa, co najwyżej charakterystyczna. Bo gdyby postawić ją z Emilią Clarke w jednym rzędzie to raczej na pierwszy rzut oka widać kto tu jest ładny" no to sorry ale dziwnie się tłumaczysz a raczej piszesz coś całkiem innego niż wcześniej :D
Wybacz, ale co do tej"zazdrości" to tak to zabrzmiało :D a może nawet nie zazdrość a nienawiść: "mam
ochotę przewinąć z nią każdą scenę". Dam Ci małą radę, ale nie złość się bo nie chce hejtować czy coś :D napisałem to wszystko żartobliwie i nie chce nikogo urazić: Nie oglądaj "Gry o Tron" to nie będzie bolało :D pozdrawiam :D

Claudia_9513

czy ja wiem, piękność to rzecz gustu ja nie mam do niej żadnych zastrzeżeń

Claudia_9513

Według mnie jest ładna, natomiast ocenianie jej na tle Emilii Clarke jest trochę bez sensu. Przy "Zrodzonej z Burzy" każda jest mało urodziwa :)

Arturo92FW

Kwestia gustu. Ta Emilia Clarke dobrze się prezentuje jako brunetka jednak w serialu z tymi ciemnymi brwiami i jasnymi włosami wygląda moim zdaniem bardzo sztucznie - zdecydowanie wolę tą dziką i naturalną Ygritte.

Claudia_9513

You know nothing @Claudia_9513 !!!!

Claudia_9513

Aż dziwne że komuś może się nie podobać :O Dla mnie najłaadniejsza postac z GoT .

Claudia_9513

Jak dla mnie najładniejsza z całej obsady.

Claudia_9513

Twoja wypowiedź bardzo mocno pokazuje jak ta aktorka jest ładna, kobiety nie czepiają się brzydkich aktorek. Och ludzie ta wasza zazdrość, byle komuś dowalić.

Claudia_9513

Moim zdaniem jest przepiękna! :))

lulieann

Całkowicie się zgadzam. Jest śliczna, w serialu ma niezwykły akcent. Mogłabym na nią patrzeć i patrzeć :)

użytkownik usunięty
Claudia_9513

Chyba jesteś ślepa, jeśli uwazasz, ze jest brzydka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones