Rudy Youngblood

Rudy Gonzalez

8,6
1 350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rudy Youngblood

Brakuje mu tylko odpowiednich zębów i wtedy byłby niemal identyczny. W apocalypto w sumie zagrał nieźle ale kurcze jednak ta jego podobizna do owego piłkarza nieco drażniła. W sumie nie jego wina ale coś ...

Kamyl_3

pilka sie nie interesuje, ale tez mialem to samo skojarzenie

Kamyl_3

a już się bałam, że tylko ja mam takie skojarzenia ;)

Kamyl_3

A mi się nie kojarzył :]
Ronaldinio do niego ma się jak jajko do koguta ;]
Bardzo mi się podobał w Apocalypto. No; w końcu jako jedyny miał zdrowe zęby :P

Kamyl_3

mialem to samo skojarzenie!!! hehehe, choc ten chyba nieco lepiej wyglada

Ali_12

Też mi się skojarzył z Ronaldinho, okazuje się że nie jestem sama w tym stwierdzeniu;D

Kamyl_3

Mi też się skojarzył na początku i byłam przerażona bo nie zniosłabym w tym wypadku jego twarzy przez 2 godziny... Na szczęście szybko się pozbyłam tego skojarzenia! Byłam dwa razy w kinie i za drugim już nie widziałam żadnego podobieństwa :) ufff

Agucha

O, widze że nie jestem sam. Wpisałem dokłądnie to samo ale w temacie filmu na "APocalypto". Zażartowałem, że to Ronaldinho grał :)

Kamyl_3

Jak go zobaczyłam na początku filmu to też sie zastanowiłam co tu robi Ronaldinho ;-) Mysle ze mają podobne wszystko oprocz uzębienia :)

Kamyl_3

Nie wiem jak wygląda Ronaldinho (czy jak to się pisze), ale ten facet mi się bardzo podoba. Jego twarz ma w sobie COŚ, jakąś magię, że nie mogę oderwać od niego wzroku... W Apocalypto zagrał naprawdę dobrze. Mam nadzieję, że ujrzymy wkrótce jakieś dzieło z jego udziałem :)

dorota_jarzebina

to też było moje pierwsze skojażenie, że to ronaldinio nawet chciałem temat zakładać. Widać nie jestem sam.

dorota_jarzebina

ehhh, jestem za ;D niezły z niego przystojniak. Bardzo fajny. i też mam nadzieję, że ujrzymy szybko jakiś kolejny film z jego udziałem :)

Kamyl_3

haha, dopisuje sie do grona, to samo skojarzenie :D ciagle sie zastanawialem kiedy kopnie pilke :D

Kamyl_3

ludzie....skad sie biora takie skojarzenia...on jest podobny do r10 jak kura do slonia

Cyphre

a mój młodszy brat też ciągle mówił o Ronaldinho biegnie

Kamyl_3

ja to się śmiałam, że teraz Hiszpanie go złapią i wywiozą do Barcelony i tam zacznie karierę piłkarską
a film to historia Dinho przed rozpoczęciem kariery :D

na tym zdjęciu zupełnie nie jest podobny ale w filmie ....

pozdrawiam :D

Kasiek_haz

O ja....! Ale extra! Zapamiętam to, nie myślałem nawet! :)

BUNCH

Powiem Ci ze jak ogladalem ten film dokladnie to samo mi sie wydawalo :D

BRYLANT_2

no to jest już nas troje... =3 ...................

Anadriela

Już 4 :)


..................................

cobra666444

hyhhyhyhyhyhhyyh
hyhyhyhyhyhhyhhyhh
hyyhhhyhyhyhhyhhyhyyh
hy.

Kamyl_3

mi też przypomina Ronaldinho. powiedziałam to mojemu bratu, a kiedy wszedł mój tato stwierdził to samo

ganjaa

Ja cały film krzyczałam "uciekaj Roni! Broń sie Roni! NIEEEE no przecież nie mogą Roniego zabić!!!" i w ogóle również stwierdziłam że oprócz zębów to normalnie sobowtór :)

Kamyl_3

Ronaldinho? Jak dla mnie to Sergio Ramos !! ten sam wyraz twarzy, dugie włosy, no... moze nie takie ale zawsze to coś. Oglądalam film i dla mnie tam gral ptraktycznie Sergio, nie ma bata :D

carrie_anne7

raczej jest w nim cos z Ronaldinhia - tyle osob nie moze sie mylic. Apropo: kura do slonia za cholere nie jest tak podobna, szczegolnie z rysow twarzy (dzioba?) :))

a sam film jest w deche i tyle Wam powiem. pozdro.

carrie_anne7

Przecież to Kirk Hammett był!!!!

Kamyl_3

Podczas ucieczki wraz z kumplem kibicowaliśmy jak na meczu: "Dasz radę Ronaldihnio" itp. ;]

Kamyl_3

Dla mnie o nieba przystojniejszy....

k3jtlyn

Mi też się kojarzy z Ronaldinho, ale w przeciwieństwie do Ronaldinho, on jest bardzo ładny ;)

ItsJustMe

Ja uważam że gościu jest bardziej podobny do Zinedina Zidana..

manekshow

To prawda, aby uratować rodzinę musiał ruszyć głową. Dokładnie tak jak Zidane w finale MŚ.

Kamyl_3

hahahahhaa! hahahaha! hahahaha! hahahahaha!

Kamyl_3

Bez kitu, wykapany Ronaldinho- jak tylko go zobaczyłem od razu miałem to skojarzenie, nawet zacząłem się zastanawiać, czy go Mel czasem w produkcję nie wciągnął ;) Byłem na tym filmie w kinie, i jak okazało się- nie tylko ja miałem to skojarzenie. Oglądamy, w pewnym momencie ktoś z widowni: "Biegnij, Ronaldinho!!!!" :D

Kamyl_3

haha to też było moje i kolegi pierwsze wrażenie gdy zobaczyłem tę postać w filmie :)

Wojak_KSW

od razu jak go zobaczylem mowie ronaldinho, jeszcze rok 2006 , R10 bogiem i ten film wychodzi haha

Kamyl_3

Ale nawet jest taka scena jak robi wślizg, żeby chwycić broń i uniknąć ciosu. To musiał być Ronaldinho:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones