Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

co ten człowiek robi w rankingu top aktorów przed Kevinem Spacey?????????????????????????

kusik

nie placz mala , mimo ze nie uwielbiam aktorow ponad wszystko to gosling urzeka gra nie tylko kobiety. Spacey jest wyśmienity ale po podejrzanych to same przewidywalne role gral

użytkownik usunięty
megakruker

no tak, bo Goslinga role nie są przewidywalne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
megakruker

Jego gra podniecaja sę w większosci tepe nastolatki i geje.

Kefajstossssss

I tak musi być - bo ty to napisales?

megakruker

Stwierdzam to po wpisach na forum.

Kefajstossssss

wątpie w to ze tak jest ale ty wiesz pewnie lepiej...

kusik

Serio, aż sobie włączyłam ranking i tak jadę, jadę, sami świetni aktorzy i nagle ni stąd, ni zowąd Gosling... Idzie się przestraszyć xD

buszasz

Nie wiem jak to jest możliwe, żę gośc nie umiejacy grać jest tak wysoko w rankingu.

Kefajstossssss

Ja mówię że umie grać, Ty mówisz że nie. I komu tutaj wierzyć?

Rozalia12

Wystarczy popatrzec jakie filmy ja obejrzalem a jakie ty,ja ogladam bardzo dobre filmy, a ty jakies badziewia,wiec nikt myslacy nie bedzie sie kierowal twoim zdaniem.

Kefajstossssss

Haha no tak, bo to że obejrzałam jakieś gnioty to od razy znaczy że nie mam racji? Swoją drogą, nie oceniłam wszystkich filmów które obejrzałam, bo jakby nie patrzeć mam tutaj konto dopiero od 2 lat, a przecież nie sposób zapamiętać wszystkie nazwy filmów które się oglądało. Zresztą widocznie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi (mogłam spodziewać się tego). Chyba każdy głupi zrozumie, że gra aktora to kwestia gustu i oczekiwań widza.

kusik

Tak, tak masz racje pierwsza dwudziestka to ZDECYDOWANIE ZA SŁABO jak na jego umiejętności, ale pierwsza piątka już OK ;)
Rewelacyjny aktor nie opieraj swego sądu na kiepściuchnej produkcji typu Pamiętnik tylko zobacz nieco ambitniejsze filmy, w których grał !!!!!

yosha69

hahahaha, zdecydowanie tego mi trzeba! najlepiej pomiędzy Anthonym Hopkinsem, a Al Pacino...

kusik

:) myślę, że PRZED nimi było by w sam raz :)

użytkownik usunięty
yosha69

czyli jaką produkcję z jego udziałem polecasz, która nie jest KIEPŚCIUCHNA?

Pamiętnik to według mnie lukrowany chłam i pomimo mojej sympatii dla Goslinga to na tym, filmie zasnęłam ;)
Facet nie musi się podobać wizualnie, chociaż dla mnie jest boski :D ale naprawdę dobrze gra i jest fajnym człowiekiem wystarczy trochę poczytać na jego temat.
Z młodego pokolenia aktorów amerykańskich jest moim faworytem, a z jego udziałem polecam m.in. kultowe Drive, Blue Valentine,
Słaby punkt (tu występuję z Hopkinsem), Miłość Larsa, Idy marcowe, Kocha, lubi, szanuje (rewelacyjna komedia:) i osławiony Fanatyk.
Jest jeszcze parę ciekawych filmów z jego udziałem z tego roku, które są równie udane Gangster Squad. Pogromcy mafii czy zeszłoroczna produkcja Drugie oblicze.
Facet naprawdę potrafi bardzo dobrze grać i prezentuje pewien rodzaj charyzmy połączony z wrażliwością :)
Jednak jeśli z góry zakładasz (bez obejrzenia kilku filmów z jego udziałem), że jest beznadziejny to na nic moje pisanie ;) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
yosha69

No zobacz ja zasnęłam na Drive, nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film mnie tak znudził, strasznie mdły a miał potencjał. Tak czy inaczej sądzę, iż aktor powinien reprezentować swój warsztat niezależnie od produkcji, a dla mnie on sam jest jak Drive, nudny i monotonny. Całkowicie przeciętny, nie zasługuje nawet by być w top 100. Oprócz ładnej buzi nie ma nic innego do zaoferowania.

Szczerz :) widzę, że raczej nie dojdziemy w tej kwestii do porozumienia :) są gusta i guściki ;) Ja zostanę przy swoim a i rzesze innych miłośników kina
widząc rankingi i nagrody jakie Gosling zdobywa za swą twórczość :)

yosha69

idealny zarówno jako Hannibal Lecter jak i ojciec chrzestny! taka pomyłka w rankingu.. nie do pomyślenia

kusik

Oj ja rozumiem, że lubisz Kevina, ale daj też cieszyć się innym z osiągnięć swoich idoli.
Teraz Ryan Gosling jest na topie może przyjdzie jeszcze czas dla Spacey po jakiejś spektakularnej roli.
Nie przeczę, że to utalentowany aktor, ale jakość nie wybieram produkcji tylko ze względu na jego udział a w przypadku Ryana czy np. Christian Bale
tak jest i z żalem napiszę, że nie zaliczam się już do grona nastolatek, a i gejem też nie jestem ;) Pozdrawiam :)

yosha69

Mam ogromną nadzieję, że żartujesz. ;)

bunnylune

Nadzieja twa płonną jest :)

yosha69

Kiedyś może obejrzysz trochę więcej filmów i zmądrzejesz.

bunnylune

Tego samego moja droga TOBIE życzę no i może jeszcze nieco bardziej wysublimowanego gustu :)

yosha69

Masz rację, wysublimowany gust to sugerowanie się wyglądem aktorów. Może kiedyś zmądrzejesz.

bunnylune

Czego i Tobie życzę po raz wtóry :) Chciałam nieśmiało zauważyć, że się powtarzasz a Twoje opinie są tyleż trafne co i mądre. Dalsza wymiana postów jest zbędna z osobą która w mojej ocenie ma klapki światopoglądowe na oczach. Idź zatem dalej śmiało płodzić kolejne jakże ciekawe komentarze do równie interesujących produkcji... i daj żyć innym, którzy nie podzielają Twoich arcymądrych poglądów.

Parafrazując pewnego mędrca: TYŚ PANI JAŚNIE OŚWIECONA A CIEMNOŚĆ WOKÓŁ...........

yosha69

Trafiłaś w samo sedno, przy tobie jam oświecona jak mało kto.

bunnylune

Właśnie napisałaś DOWCIP ROKU o ile nie DEKADY - DZIĘKUJĘ PO STOKROĆ :D


Kłaniam się nisko YNTELYGENCJI NAJJJJJAŚNIEJSZEJ ...


Hhmmmmmmmmm jednak badania się nie mylą "ziółko" uszkadza mózg, ale wizję się ma po nim fajne, PRAWDA ? ;)

kusik

Powinna się pani cieszyc w rankingu zjechał o jedno miejsce, ale pewnie wkrótce będzie pierwszy :D

kusik

nudny aktor;/

Kaineko

oj tam oj tam :) genialny wprost i niezmiernie ciekawy :*

kusik

rankingi na filmwebie są rankingami POPULARNOŚCI ;)
Nie ma co się denerwować.

użytkownik usunięty
pixi222

no chyba nie do końca, bo ja gościa nie znam, jedynie z nazwiska ^^

Znasz z nazwiska, więc znasz tylko z tego :P

43.357 głosów facet ma, więc jest popularny.

użytkownik usunięty
pixi222

widocznie tak mnie zauroczyła jego gra aktorska, że go nie pamiętam z żadnego filmu! ;p

Popatrz, jaki z niego aktor, że tak działa na widza! :-)

użytkownik usunięty
pixi222

jednak chyba nie na każdego, bo sam zauważyłeś ile ma głosów na FW :)

pixi222

dobry aktor to i popularny, proste

kusik

Jak Gosling zacznie reklamować banki to też spadnie

klint_westwoood

reklamowanie banku w żaden sposób nie wpływa na jego umiejętności aktorskie

kusik

jesteś tego pewien? A Fronczewski? Kondrat?

klint_westwoood

jestem pewna

klint_westwoood

haha przed chwilą obejrzałam https://www.youtube.com/watch?v=TzvMqJ6unRs&list=UUXoBDsK4B75au2YTC1aLVpg i dowiedziałam się, że tacy aktorzy jak np Robert De Niro, Anthony Hopkins czy Al Pacino też brali udział w reklamach, ale chyba nikt nie zarzuci im tego, że stali się przez to słabymi albo nawet gorszymi aktorami... a już na pewno, że Gosling jest od nich lepszy

kusik

weszłam na jego stronę zadać to samo pytanie.... O.o Jest rzeczywiście przystojny i słodki, ale 21/22 miejsce, podczas gdy np Adrien Brody ma 180?! Niestety - nie wszyscy dojrzeli jak widać do tego, by oceniać AKTORÓW za AKTORSTWO ;)

kucyyyk

A co ci do tego jak ktoś ocenia aktorów? Każdy ma chyba prawo oceniać jak chce. A poza tym sama dałaś Cooperowi 9, więc nie wiem o co ci chodzi.

kucyyyk

ty na pewno nie :)
TheWarLord dobrze pisze, nie ma to jak ból PUPY xd szkoda słów

kusik

A co robi Kevin Spacey w reklamie WBK????????????????????? :-/

Tamilina

pewnie reklamuje WBK

użytkownik usunięty
kusik

dokładnie, 22 miejsce?! kto to w ogóle jest, znam go tylko z imienia i nazwiska, a żadnego filmu z nim chyba nie widziałam albo bynajmniej tak mnie urzekł swoją gra, że go nie pamiętam. zagrał w jakimś znanym filmie? bo dla mnie jego filmy jakoś mało znane są...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones