Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

...kobietą normalnie myślącą ale chyba coś ze mną nie tak, bo wg mnie on jest taki piękny, że aż czuję się niegodna na niego patrzeć :D chyba stanowiłabym niebezpieczeństwo dla niego jakbym go zobaczyła, dobrze, że nie ma na naszych polskich ulicach takich przystojniaków (nikomu nie ujmując) :) a może ktoś jest podobny do niego? :D

Infantylne to było, ale trzeba się czasem rozluźnić :) abstrahując, dla mnie rewelacyjny aktor, mam nadzieję, ze nie jest opinia ta spowodowana zachwytem jego urody

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
My_Melody

Musisz być nieźle posrany żeby tak reagować na czyjąś wypowiedź. Nawet jeśli wydaje Ci się być totalnie głupią lub bezsensowną to darowałbyś sobie takie słowa.

BrainCrash

jest głupia i bezsensowna , stara baba a takie durnoty w internecie wypisuje -.- to co napisałam w 100 % opisuje Twój stan umysłu ;/

My_Melody

Rozluźnij zwieracz, musisz mieć problemy z samą sobą skoro widzisz problem w jednej wypowiedzi i tak Cię ona drażni. Nie znasz mojego stanu umysłu więc daruj sobie takie pieprzone podsumowania. Marna spinaczka

BrainCrash

może i nie znam ale co nieco już tutaj sobą zaprezentowałaś i nie ma się czym chwalić...

użytkownik usunięty
My_Melody

Choćbym nie chciał, muszę się z tobą zgodzić.

BrainCrash

Kogo obchodzi, czy twoja opinia była spowodowana zachwytem urody. Najważniejsze, że on tak czy siak jest mniam :D

BrainCrash

moi znajomi twierdzą, że jestem do niego podobny.

użytkownik usunięty
tomiwaits

Czyli masz cielęcy wyraz twarzy, szeroką gębę, co kontrastuje z blisko osadzonymi oczami, nosem i ustami. Współczuję.

hahaha no coś takiego właśnie, ciężko jest bo wącham to co żuję jednocześnie, tak blisko są siebie one, no i jeden dobrze zadany cios i mam pozamiatane. Ale nie żałuję !!! Dziękuję rodzicom, że nie używali prezerwatyw ani innych technik. Pozdrawiam Cię Tyskey !

użytkownik usunięty
tomiwaits

Wyglądem się nie przejmuj. Cóż, c'est la vie. Pozdrawiam.

tomiwaits

to ja chcę Cię poznać - na jedną noc, bez gadania i dzwonienia po sexie! a tak na poważnie to Ryan Gosling jest moim zdaniem najprzystojniejszym facetem w 'show business'ie' jaki dotychczas się pojawił, ale najfajniejsze właśnie w nim jest to, że go nigdy nie poznam i nie zepsuje tego wspaniałego wyobrażenia jakie o nim mam na postawie filmów, w których grał.

Jadzka_2

Szanowna Pani niestety ale nie poznasz mnie nigdy, bo ja nie jestem w ogóle do siebie podobny tylko do Ryana, także ciężko będzie :). Dziękuję i tak to zostawiam, również pozdrawiam !

BrainCrash

Ryan to Ryan twoje odczucia są w pełni naturalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones