Sadie Frost

Sadie Liza Vaughan

7,5
1 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sadie Frost

Mało doceniona...jest naprawdę piękna i urocza!Przekonałam się o tym w Draculi...jest naprawdę seksi :) Bardzo zdolna. Świetnie zagrała.

Allende_

Znam ją tylko z Draculi, ale za to zapada w pamięć - zmysłowa i bardzo charakterystyczna.

neneh

Ja również i nie zamierzam psuć sobie opinii o niej, oglądając inne filmy. Podoba mi się. Może to szalone.

Allende_

Uwielbiam ten film i uwielbiam ją w tym filmie... Tego nie da się opisać! Młoda, piękna dziewczyna, która nieświadomie kroczy ku własnej zagładzie. Na początku jest równie niewinna jak Mina, a potem... przez głupią ciekawość staje się łatwym łupem dla osobowego Zła. Taka wiotka i delikatna, w długiej białej sukni z burzą wspaniałych rudych włosów, cenna jak diament, prawdziwy skarb i dlatego jej upadek boli tak bardzo. Sceny w których gra stają się coraz bardziej zmysłowe i pełne podtekstów. W końcu słodki kociak pokazuje swoje prawdzie oblicze i przydługie zęby i jest za późno na ratunek. Wątek Lucy to majstersztyk!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones