Sam RileyII

Samuel Peter W. Riley

7,9
8 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Riley

Rola życia w filmie Control, ale to moje zdanie. Chyba każdy się zgodzi zresztą zwłaszcza, ze do tej pory mało go widać było tak po prawdzie. Ale talent się ujawnił, trzeba przyznać. Brawo panie Riley za Curtisa!

LadyCroft

Rola zycia mam nadzieje jeszcze przed nim. To mlody czlowiek i ma na razie jak widze niewielki dorobek. Ale oczywiscie talentu mu nie mozna odmowic.

irek_7

Myślę, że to jednak jego rola życia i już nic lepszego nie zagra. Tak mi podpowiada intuicja. Ale chciałbym się mylić. I życzę temu aktorowi wielu sukcesów.

dziwolag

Intuicja Cie zawiodła. Zobacz "Brighton Rock".

sever

W drodze. Jest naprawdę dobry

LadyCroft

Zagrał naprawdę świetnie, jednakże mam nadzieję i życzę mu serdecznie, oby na laurach nie spoczął za 'Control' oraz abyśmy mogli go podziwiać w różnych kreacjach aktorskich.
Chociaż w Control jak dla mnie wszyscy aktorzy stworzyli niesamowicie szczere postacie i prawie przez większość filmu miałam wrażenie, że to nie jest film reżyserowany..a (och i teraz mam nadzieję, ze dobrze sie wyrażę)coś takiego jakby ktoś chodził z kamerą z Ianem, Debbie i resztą właśnie w tamtych altach, a później ktoś to odkopał i w 07 pokazał światu.
pozdrawiam.

LadyCroft

popieram - był zaje . . . . ale na role życia mam nadzieje że będziemy musieli jeszcze poczekać:)

LadyCroft

No jeden z najlepiej zapowiadajacych sie aktorów, ta rola w "Control" otwarła mu drzwi, piszecie tu że nie widać go i że nie zrobi kariery, ale przecież co rok gra w jakimś filmie, no przeważnie brytyjskim ale za to wybiera dobre filmy i dobre role wiec chyba obiera dobra droga dla wybitnego aktora, wiekszość tych filmów widziałem i był to dobre filmy i w każdym zagrał dobrze ale głównie chwali sie to ze nie wybiera byle czego, teraz znowu może mieć przełom w karierze bo zgrał "W drodze" główna role. Jak dla mnie moze sie nawet rozwinąć na aktora na miare Daniela Day-Lewisa który przez cała karierę starał sie wybierać dobre i ambitne filmy, teraz być może najlepszym żyjącym aktorem, bo wątpię który by reżyser go nie chciał.
On i Tom Hardy to chyba najlepiej zapowiadających sie aktorzy Brytyjscy, no jest jeszcze Luke Evans ale w jego przypadku może to byc krótka przygoda bo to aktor głównie na amerykańskie produkcje gdzie głownie gra drugoplanówki i służy twarzą niż talentem.

SlimShady85

A no właśnie.. dwie role: Ian Curtis i Sal Paradise [alter ego Jacka Kerouaca] - wybitnie uzdolnienie outsaiderzy, chodzący swoimi drogami absolutnie kultowi artyści.
Aktor charakterystyczny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones