Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
163 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

Bardzo mi się podoba, że w większości filmów ma inną fryzurę, bródkę, wąsy, czy bokobrody.

cec71

Bardzo sluszne spostrzezenie, jeden z najbardziej zmieniajacych wizerunek aktorow, jak nie najbardziej. Bardzo wyrazisty w kazdej roli i przyciagajacy wzrok. No, ale wiadomo, jest gosciu wybitny.

killafornia

Najbardziej? A Johnny Depp, Gary Oldman? Jeszcze by pasował Christian Bale, ale on bardziej zmienia ciało.

cec71

Dlatego można o nim powiedzieć prawdziwy aktor. Potrafi dostosować się do roli nawet wyglądem, a nie w kółko ta sama fryzurka itp. To mi się podoba.

robert163

Dostosować to PRZEDE WSZYSTKIM aktor powinien się do charakteru i psychologii osoby która gra a nie wygladem...ale co do samego Samuela to nic nie mam i uważam ze to świetny aktor

dj_carlos

Zgadzam się. Dlatego pan Samuel jest tak świetnym aktorem, bo oprócz dostosowania się do charakteru postaci dopasowuje też wygląd zewnętrzny. Oczywiście ma na to wpływ reżyser i scenariusz, ale myślę, że pan Samuel też ma coś do powiedzenia.
Oscar(R) należy mu się na pewno.

cec71

Jego najlepsza fryzury to te z Jackie Brown :) i ta brudka

cec71

Samuel nie zmienia fryzur ponieważ jest naturalnie łysy. Zmiana peruki nie jest znów tak wielkim wyrzeczeniem jak tutaj to kreujecie.
Porozmawiajmy lepiej o jego naturalności i warsztacie, którymi zresztą się zachwycam.

cec71

Nie to co Baldwin czy Clooney

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones