Sandra Oh

8,2
7 338 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Oh

w tym przypadku chyba nie wystarczy powiedzenie że "o gustach się nie dyskutuje". Jeżeli ktoś ma ochotę PO RAZ KOLEJNY, NA NOWO wyrazić swoją opinię na temat jej wyglądu, która będzie brzmiała mniej więcej "jest paskudna, ohydna i nie da się na nią patrzeć" to lepiej niech to zachowa dla siebie, bo jak widać nic nowego już na tym forum nie wniesie. Ja uważam że Sandra jest na swój sposób bardzo ładna mimo iż ma specyficzną urodę, toteż naprawdę wnerwiają mnie takie komentarze (a szczególnie ich ogromna ilość) :/

iluzjonistka1

Dokładnie,ludzie lubią się powtarzac.Rozumiem kiedy chodzi o coś,co można poprzec jakimiś sensownymi argumentami,ale w tym przypadku to takie pisanie jest zwyczajnie głupie i naprawde wnerwiające.
Ja wiem,że forum jest po to,aby wyrażac swoją opinię,ale po co po 1000 razy pisac "O fuj,jakaż ona jest brzydka".Poza tym,nie przypaminam sobie,aby talent i charyzmę aktora/aktorki oceniało się po wyglądzie.
Takie komentarze swoje miejsce mają na jakimś forum plotkarskim,a nie filmowym.

pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones