Sandra Oh

8,2
7 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Oh

Ona pokazuje ze z taką twrzą tez mozna zrobić kariere.... hehe ;p

silene1

Bo w tym przypadku nie wygląd się liczy a umiejętności.

Its_my_prerogative

o to to - liczą się umiejętności, a Sandra naprawdę je ma. chociaż kurde, bez przesady...Ona nie jest brzydka. Jak dla kogo...

silene1

nie rozumiem osób, które krytykują jej wygląd. moim zdaniem jest ładna. nie jest klasyczną pięknością, ma dość oryginalną urodę, ale w filmie właśnie to się liczy. aktor powinien zapadać w pamięć. Zdecydowanie nie jest brzydka. to, ze nie jest bladolicą blondynką 90/60/90, z malutkim noskiem, pełnymi ustami i drobną twarzyczką nie oznacza, że nie może zrobić kariery aktorskiej o.O

connected

Sandra ma niesamowicie intrygujący typ urody. Jednym się podoba, innym nie. Zauważyłem też, że przeważają opinie skrajne (i to bardzo). Moim zdaniem Oh jest (wypowiem się w modnym medialnym języku) zjawiskowa.

tom_evans

Wedlug mnie jest straszie brzydka, ale to nie przeszkadza. Dobrze gra a filmy z samymi pieknymi aktorami nudza. Choc przyznam szczerze, ze trudno mi bylo uwierzyc ze ten przystojny dr Berk czy jak mu tam sie w niej zakochal ;)

polny_kwiatek

Mnie sie jej uroda nie podoba, ale uwielbiam ją. Ale czy nikt nie wie, że została okrzyknięta jedną z najpiekniejszych osób na świecie? Tygodnik "PEOPLE" robi takie rankingi.To bylo kilka lat temu....

tom_evans

ja tam również uważam, że jest przepiękna ! i te włosy... ah , marzenie

zaryzykuj

włosy, ha?

shamar

włosy ma przepiękne, nie chodzi mi o kolor tylko o samą ich strukturę, idealne ! ;)

zaryzykuj

Po co reszta. Można kupić perukę. ;)

silene1

I znowu 90 proc.komentarzy o wyglądsie nie o umiejetnościach aktorskich! Przenieście się w końcu na Pudelka, czy jak sie tam on zwie. :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones