Sandra Oh

8,2
7 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Oh

nieważne jak ona wygląda, ważne jaką jest aktorką. A aktorką jest rewelacyjną. Każda grana przez nia postać jest zupełnie inna, a o to przecież chodzi. Porównajcie ją z np. Katherine Heigl albo Patrick'iem Dempsey. Heigl w 'Chirurgach', 'Wpadce' czy '27 sukinek' jest taka sama (niestety, bo bardzo ją lubię!). Tak samo Dempsey. Nieważne, czy gra w 'chirurgach', 'moja dziewczyna wychodzi za mąż', 'zaczarowana', 'dziewczyna z alabamy' itd., wszędzie jest dokładnie taki sam. Spojrzenia, gesty, sposób mówienia. A Sandra Oh nie. Dlatego uważam, że jest genialną aktorką i czekam na jakiś ciekawy film z nią w roli głównej. Oczywiście jest to moja subiektywna i jakże stronnicza opinia, więc nie oczekuję, że ktoś się ze mną zgodzi, jednak zachęcam do dyskusji;)

kulka

Co do Heigl to masz racje. Wszedzie taka sama. Z Dempseyem ogladalam tylko chirurgow i nie moge powiedziec. A co do Sandry to dla mnie ona jest ładna szczegolnie w 1 sezonie GA. I Christine gra świetnie. Widzialam ja jeszcze w filmie "Pod słoncem Toskanii". Jej rola była tam zupełnie inna od granej w GA i ona naprawde fajnie tam zagrala. Ja tez czekam na jakis fajny film z nią. Chetnie bym tez zobaczyła cos nowego z Ellen Pompeo ale ona chyba zawsze juz bedzie grac tylko w Chirurgach.

Lexie

no dokładnie. właśnie o to chodzi. Zupełnie inna była w 'pod słońcem toskanii'. w 'chirurgach' jest zimną wstretną suką, w 'pod słońcem toskanii' jest wspaniałą, ciepłą osobą. wiadomo, że to zupełnie inna rola, ale chodzi o to, że ona to potrafiła zagrać. też bym chętnie zobaczyła pompeo w innej roli, ale ona pewnie juz zawsze będzie grać w 'chirurgach'. a co do Heigl, to słyszałam, że opuszcza serial. szkoda.

kulka

Z Sandrą Oh warto zobaczyć film pt. "Ostatnia Noc". ZAgrała tam fenomenalnie, a jej postać wkręciła mi się w psychikę.

Lexie

Pamiętajcie, że sporo też zależy od tego jakie role aktorzy dostają. Heigl (której fanką nie jestem) zupełnie inaczej niż dotychczas zagrała w mojej opinii w "Suits", trochę ta rola odczarowała mi wrażenie, jakie w związku z nia miałam.

kulka

Masz rację. Sandra jest świetną aktorką. Denerwują mnie tematy typu ''ale brzydka'', ''nie mogę na nią patrzeć''. Niestety zawsze znajdą się ludzie oceniający kogoś po wyglądzie.
Poza tym wcale nie jest taka brzydka.

505

Ma po prostu bardzo oryginalną urodę. a co to za różnica jak ktoś wygląda: czy jest brzydki, chudy, gruby, ma blond włosy, ma ciemne włosy, nie ma znaczenia. Ważne, jakim jest aktorem/aktorką.
Czekam na jakis naprawdę dobry film z nią w roli głównej. Szkoda, że dla niej nie posypały się propozycje tak jak dla Heigl po 'chirurgach'.

kulka

Jej aktorstwo jest przykute do wyrazu twarzy.

kulka

faktycznie, sceny seksu w schowku na miotły w co drugim odcinku chirurgów faktycznie opanowała do perfekcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones