Sareh Bayat

8,0
252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sareh Bayat

Ale wystartowała :)
Fantastyczna rola w "Rozstaniu". Nie mam pojęcia jak się żyje w Iranie i jak wygląda tam kariera aktorska, ale trzymam kciuki żeby jeszcze udało jej się wystąpić w czymś wartościowym.

Lukasz Malik

No faktycznie, była niesamowicie wiarygodna w tej roli.

Ewencja

http://www.filmweb.pl/person/Olivia+de+Havilland-9464#picture-2

nie mogłam pozbyć się wrażenia, że ma taką cierpiącą twarz, jak Melania z Przeminęło z Wiatrem.

siedem_plag

właśnie weszłam na to forum, żeby napisać o podobieństwie do Olivii de Havilland z Przeminęło z wiatrem a tu proszę ktoś mnie ubiegł :-)
Bardzo podobna była w wielu scenach, nie tylko tam, gdzie miała umęczoną twarz.

sonnchen

ja patrząc na nią widziałam cały czas Joannę Muchę (minister sportu swego czasu)

Lukasz Malik

Ja mam odmienne zdanie. Według mnie była najslabszym elementem filmu. Na jej twarzy przez caly seans rysują się te same emocje. Jest taka sama gdy przychodzi do głownego bohatera na 1 dzien pracy, taka sama jak staruszek ucieka z domu i taka sama jak zeznaje w sadzie. Jedyny moment gdy widać było jej grę to ostatnia scena podczas spotkania ugodowego. Jej kreacje wypada na prawde blado w zestawieniu z jej mężem czy głównym bohaterem. Moim zdaniem bylo widac zdecydowanie, że to debiutantka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones