Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

On nie grał przypadkiem w 1 części Holigans?

DemonSpirit

A co to?serial,film?

CelineMarie

Hooligans - film, nie przypominam sobie żeby tam zagrał

markos1995

Na pewno nie

DemonSpirit

Podkładał głos do takiego dokumentu (czy para-dokumentu?) "Hooligan". Kiedyś mi wyskoczyło na Amazonie jak szukałam jakiegoś filmu z Beanem: http://www.amazon.co.uk/Hooligan-DVD-Sean-Bean/dp/B007RNSLUO/ref=sr_1_13?ie=UTF8 &qid=1354302328&sr=8-13
Uznałam, że nie jest to jakieś wiekopomne dzieło, więc się nie skusiłam i nie mogę o tym nic powiedzieć. W każdym razie jego obecności na ekranie nie należy się tam spodziewać. Choć w przypadku Beana sam głos czasem wystarczy, dla mnie nie jest to chyba jednak TEN przypadek.

Moongirl

chyba się źle wyraziłam. Nie podkładał głosu, tylko czytał komentarz. Jeśli to cokolwiek zmienia.

DemonSpirit

Nie. Grał tam koleś dość podobny do Seana (Leo Gregory).

Trias

On jest według Ciebie podobny do Seana Beana?
Może, jeśli już, to do Wilema Dafoe może trochę, ale do Beana?

Moongirl

Jako,że jesteśmy jednym gatunkiem na siłę można stwierdzić,że np.Obama jest podobny do Jay-Z a Elżbieta II do Tuska :P ,więc może kolega Trias widzi jakieś tam podobieństwo obu panów,ja takowego nie dostrzegam.

RobertWW

Niechybnie więc mylę się, a Wy macie rację. I ch.j, że to było tylko subiektywne spostrzeżenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones