Sean Connery

Thomas Sean Connery

8,5
38 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Connery

Czy są filmy, w których Sean grał mówiąc bez szkockiego akcentu? Jeśli tak będę wdzięczna za podanie tytułów.

Divine

Oczywiście. Odpowiedź brzmi: wszystkie jego filmy. On nie mówi ze szkockim akcentem. Już prędzej można by powiedzieć, że sepleni...

użytkownik usunięty
Egon_Olsen

ostatnio oglądałam Niesmiertelnego... znawcą językowym nie jestem, ale wydaje mi się, że chyba mówi tam ze szkockim akcentem... co do innych filmów to się nie przysłuchiwałam...

ale nie jestem pewna

Może by tak przeczytać jego opis, co? Tam jest wyraźnie napisane, że mówi z rozpoznawalnyym szkockim akcentem wielki pseudo znawco

dudas fw

Ludzie on jest Szkotem hehehe XD
Powiedzcie lepiej dodzie zeby nie spiewala z ruskim akcentem hahahaha XD


Kocham ten akcent, lekkie seplenienie i film "Szukajac siebie"

aleksandra_rozycka

Ja też uwielbiam to jego "seplenienie", ale wiem że niektórzy aktorzy potrafią "na upartego" mówić bez akcentu lub udawać inny akcent, byłam ciekawa czy Connery też, stąd ten temat.

użytkownik usunięty
dudas fw

powiedziałam że nie jestem pewna, ze tylko mi się wydaje... w porównaniu do niektórych osób nie jestem nieomylna. i nie musze od razu wszystkiego czytać.

Divine

Gówno nie szkocki akcent. Każdy kto pisze, że Connery mówi ze szkockim akcentem nigdy "prawdziwego" Szkota nie słyszał. Connery to ma co najwyżej delikatne naleciałości. No i oczywiście wadę wymowy - sepleni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones