Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

śmiem twierdzić, że gwiazdki Disney'a to mają łatwo w życiu. grają sobie w serialikach (o przepraszam - niektóre zaliczyły też jakiś film) i zarabiają za to kupę forsy. talentu nikt od nich nie wymaga - wystarczy, że będą dobrze się prezentowały i sprawiały wrażenie miłych, tak by publiczność je pokochała. i to wszystko ;| oczywiście niektóre, jak ta cała Miley Cyrus, żyją na kiepskich skandalikach i dbają, by jak najwięcej o nich się słyszało. Gomez jeszcze ujdzie, nie robi wokół siebie takiego zamieszania.

podsumowując - na dłuższą metę są ustawione, już Disney o nie zadba. a my musimy znosić atak klonów tej wytwórni. wszystkie przesłodzone, tak samo uczesane..

[ i proszę - jeśli ktoś ma zamiar na mnie najechać i powiedzieć, jacy to jego idole są wspaniali, to niech sobie daruje. na mnie to nie działa, przykro mi. ]

oluskaa

Wiesz co, masz rację... Szkoda, że my tylko możemy biadolić i starać sie o super pracę w McDonaldzie za 500 zł. Ale cóż.. life is brutal ;) Ale jak sie ponarzeka to robi sie lżej na serduszku i można dalej ciągnąć ten swój wózek :)

mangosia85

i tu dopiero widać niesprawiedliwość tego całego świata ;//

marni aktorzy zazwyczaj stają się rozpoznawalni na cały świat, a ci naprawdę dobrze często zostają cholernie niedocenieni. niestety, taka kolej rzeczy..

oluskaa

no nareszcie znalazłam tych co sądzą tak jak ja . osobiście nie lubię seleny , denerwuje mnie i tyle . pozdr. i tak ; zero talentu a dbaja o nią jakby była równa meryl streep ;/

Violettelle

Nie można kogoś nie lubić, nie znając Go!!!

użytkownik usunięty
girl2601

Niech sobie będzie zepsutą lalunią, boże...i tak ją będę uwielbiać ! Lubię ją za ... charakter mimo, że go nie znam. Po prostu, bo każdy coś lub kogoś lubi i czasami nie ma na to tłumaczenia. I wątpię doprawdy, żeby tylko udawała miłą w swoich filmach na yt.

użytkownik usunięty
oluskaa

ej no to fakt ale wiecie te gwiazdki disneya napewno ciupke talentu maja wkoncu z kastingow ich wybieraja do seriali itd. a z reszta zeby coś tam zagrać trzeba coś tam umieć.

oluskaa

jakoś mądrze ludzie i piszecie. faktem jest, że disney od wieków promował żałosne gwiazdeczki, które ustatkują się po jednym serialu i dzikie małolaty oraz szlone nastolaty wielbią je jak bóstwa. faktem jest też że w polsce mozna charowac na dwie zmiany i usmiechac się zza lady, ale castingów nam nie zrobią i żyj za kilkaset złotych miesiecznie podziwiajac ludzi przecietnych takich jak ty, tylko mieszkajacych w obłednej ameryce. Gomez mi w sumie nie przeszkadza niech sobie dziewczyna żyje, ale lovato i cyrus ... tych nie nawidzę gwiazdeczek!