Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Nie dość że rani nasze uszy piszcząc to jeszcze kopiuje !
wstyd i hańba !

losangelesxq

głos to ona akurat ma... a mi na ucho slon nie nadepnal musze cie rozczarowac bo pewnie zaraz puscisz taka sentencje.

użytkownik usunięty
madziula21

a co kopiuje ?? zgadzam się z poprzedniczką .. głos ma

losangelesxq

zgadzam się z tobą Selena nie ma żadnego talentu.. piszczy jak stara baba ... TALENT to miał Michael Jackson

maciejek93

jeszcze raz tu o filmach się dyskutuje a nie o muzyce.

Spicke

mam prawo wyrazić swoje zdanie.. nie czepiaj się mnie.. muzyka też jest robiona do filmów więc mam prawo mówić też o muzyce

maciejek93

sorki nie pomyślałem o muzyce filmowej ale nie tylko Ja bo na tej stroni jest dział dla gier ale dla muzy już nie ma :(

Spicke

no dla gier jest .. wiec muzycy też mogą być

losangelesxq

co kopiuje o wielki fanie/fanko Miley Cyrus jej tatusia i całej obsady Hannah Montana.
rozumiem żeby się film czy serial podobał i jeden czy dwóch aktorów ale cała główna obsada to chyba jest przesada.

losangelesxq

co by nie mowic mozna sobie miec odmienne zdania na temat jej glosu i gry aktorskiej no ale ja jakos wypromowali, zarabia kase i jest znana..ma luz i moglaby juz sie teraz spokojnie obijac

Kasiucha15

,,zarabia kase i jest znana..ma luz i moglaby juz sie teraz spokojnie obijac" typowe polskie myślenie spocząć na laurach i nic nie robić

Spicke

mam myslenie takie jakie mam ale sie nie obijam. ty tez chyba za madrze nie myslisz skoro nie lapiesz Spicke przenosni..teraz to juz praktycznie za nia wszystko robia...
ja wcale nie mialam na mysli spoczywania na laurac..

Spicke

ale dobra koncze temat kazdy ma odmienne zdanie ja jestem od waszych zdan neutralna tylko wyrazam stwierdzenia jakie wszyscy mowia nie tylko polacy.

Kasiucha15

No nie do końca wszystko za nią robią w końcu nikt za nią nie nauczy się i nie wypowie tekstu przed kamerą i nie zaśpiewa piosenki w studiu nagraniowym czy na koncercie.
Tak więc coś jednak robi :)

Kasiucha15

To jest właśnie praca aktora uczenie się tekstu i wypowiadanie go przed kamerą (przesłuchania do ról zawsze załatwia agent nie ważne jak bardzo ktoś jest sławny chyba że ktoś nie ma agenta ale bez niego to w Hollywood daleko nie zajedziesz).
A praca piosenkarki polega na śpiewaniu i nagrywaniu płyt.
Nie przychodzi mi do głowy kto by mógł coś za nią robić w tych zawodach dlatego że sukces odniosła.

Spicke

wow jaka miła odpowiedz ;p
no wiadomo przeciez ze nikt sie za nia nie nauczy no ale wiesz to dziala tak ze oni jej wszystko mowia co ma zrobic i zalatwiaja interesy itp. a ona to wykonuje przeciez ;)

Kasiucha15

z tym to się zgadzam ale to są rzeczy w stylu co ma założyć na premierę filmu , jakieś rozdanie nagród , sesję zdjęciową itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones