Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Jest taki film "Cyberbully" miał on premierę 17 lipca polecam wam obejrzenie go może kilkoro z was zrozumie że pisząc obraźliwe teksty w internecie naprawdę możecie kogoś skrzywdzić i powstrzymacie się trochę od tej waszej bezgranicznej krytyki.

Spicke

moim zdaniem uwagi na temat jej wyglądu czy tego, że "jest głupia" są nie na miejscu, natomiast jako widz oceniam poziom jej gry aktorskiej - a ten jest żenujący. jest po protu fatalną aktorką i nadaje się tylko do produkcji Disneya dla dzieci, a wydaje mi się że jest już za duża (bo nie chcę mówić "za stara"), żeby się wyrobić aktorsko - gra od dziecka, a postępów nie widać. Emma Watson jest od niej starsza jedynie o dwa lata, a dzieli je przepaść (chociaż też nie uważam Watson za aktorkę WYBITNĄ). Nawet Kristen Stewart ze swoją jedną miną jest przy Selenie Gomez gwiazdą na miarę Oscara.

tattwa

A widziałaś kopciuszka?
Bo chyba nie
Selena właśnie tam fajnie zagrała
I nie jestem sweet dziewczynką....
Bo skoro piszesz że Kristen jest lepsza od Seleny to chyba nie masz pojęcia na temat dobrego aktorstwa..
Bo Selena oprócz tego że jest aktorką,rewelacyjna nie jest to fakt ale chociaż śpiewa i tańczy co widać w kopciuszku
Poza tym jest ładna,nie tak jak Kristen która wygląda jak naćpana...

Damx123

chciałam CI odpowiedzieć w innym wątku, bo masz tam taką samą argumentację "jak się nie podoba to się nie znasz i nie rozuuumiesz" - nie za bardzo jest z czym dyskutować.

moim zdaniem obydwie są bardzo słabymi aktorkami; jednak w PORÓWNANIU z Gomez, Stewart jest o niebo lepsza, choćby za niezłe "Runaways" - niestety, nie kojarzę
"

tattwa

nie mogę zedytować posta, więc piszę jeszcze raz od początku:

chciałam CI odpowiedzieć w innym wątku, bo masz tam taką samą argumentację "jak się nie podoba to się nie znasz i nie rozuuumiesz" - nie za bardzo jest z czym dyskutować.

moim zdaniem obydwie są bardzo słabymi aktorkami; jednak w PORÓWNANIU z Gomez, Stewart (mimo, że jej nie znoszę) jest o niebo lepsza, choćby za niezłe "Runaways" - niestety, nie kojarzę Gomez z żadnego filmu skierowanego do dorosłego widza, bo "Kopciuszek" jest (i to wynikało reklam, doboru aktorów, faktu, że film jest dostępny w wersji z dubbingiem) do dzieci i młodzieży - nie skreślam go z tego powodu, może być faktycznie dobrą aktorką kina młodzieżowego. Jednak żadnej poważniejszej roli jak dotąd nie widzę na jej koncie, więc dyskusja na temat "dobrego aktorstwa" jest trochę nie na miejscu. jeśli zobaczę ją w filmie z trudną rolą, która stanowi wyzwanie (jak rola Stewart w "Runaways") i wypadnie tam dobrze, będzie o czym porozmawiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones