Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Dziewczyna ma talent , widać jest bardzo ładna i utalentowana ma głos, ale jednak myślę że nie dorówna Miley. W sumie trudno się dziwić, jeśli dużo starsze aktorki od Miley jej nie sięgają do stup to co dopiero Sel.

Mychaaa

Talent - do czego?
Głos - obejrzyj sobie jej występy na żywo.
Miley nie jest jakąś mega, super utalentowaną aktorką (nie tylko moja opinia; świadczą o tym recenzje profesjonalistów), ale na pewno jest lepsza od Seleny.

Mychaaa

Boska Przygoda Sharpay - 10/10. High School Musical - 10/10. Hannah Montana The Film - 10/10. Camp Rock - 10/10. Justin Bieber Never Say Never - 10/10. Program Ochrony Księżniczek - 10/10. 17 Again - 10/10. Zac Efron's Pool Party - chcę obejrzeć. Armageddon - 3/10.

Zobaczyłem to i zrezygnowałem z odpowiadania ci na poziomie, bo od razu byś mnie spróbowała zmieszać z błotem i sflejmić.

Mychaaa

Proszę Cię, wymień mi te nie dorastające do stóp Miley starsze aktorki

bonbon_2

Hah... Ja tez chetnie przeczytam o kim mowisz... :D

Sorymina

Miley Cyrus haha, skompromitowała się jak tylko pokazała majtki. Tylko że jakoś Selena, gra w kolejnych produkcja i nawet o dziwo nagrywa coraz lepsze piosenki. A Miley Cyrus opowiada w internecie, że mówią że jest gruba. Jedyny duży minus to jest ten żałosny związek z Biberem. A o Miley jakoś nic nie słychać nowego, taka niby królowa nastolatek. Jak widać nie możliwe stało się możliwym. Selena przebiła wielką Miley . Co nie znaczy że jest jakaś wybitna. Ewidentnie ma talent komediowy, a zamiast się rozwijać w aktorstwie to bierze 2 rzeczy na raz, ale jak mówiłam coraz ładniej o dziwo jej wychodzi. Mam nadzieję że się w przyszłości rozwinie i bd mogła stanąć obok wielkich gwiazd.

pattricia

Miley obecnie ma ponoć problem gdyż musi wydać jeszcze bodjże 2 płyty w rock records(wytwórnia Diney'a) no a jak wiadomo Miley nie chce pracować z Disneyem.No a po za tym nie dawno skończyła prace na planie So Undcover oraz trasę koncertową więc ma prawo odpocząć.

pattricia

"wielką Miley"?? Proszę Cię, wielka to może być Helena Bonham Carter czy też Natalie Portman które znajdują się w pierwszej dziesiątce w rankingu aktorek. "Talent komediowy"?? To już pozostawię bez komentarza... Ale proszę podaj mi komedie, które tak Cię rozbawiły.., Dziękuję.

użytkownik usunięty
Mychaaa

zgadzam sie.
a jej utwór 'Live like theres no tomorrow' jest zajebisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones