Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Wygląd-Może jest nawet ładna,ale z tego co wiem wstrzyknęła sobie botoks do ust.
Aktorstwo-Przyznam nie lubię jej,ale aktorką jest całkiem niezłą.
Śpiew-Musze przyznać że w branży muzycznej radzi sobie nieźle.Niestety z tego co
słyszałam niezbyt dobrze idą jej występy na żywo.W niektórych momentach da się usłyszeć
fałsz.Trochę nieradzi sobie z wysokimi tonami.Lepiej jeśli zostanie przy branży aktorskiej.
Ocena ogólna-Jest dobrą aktorką,lecz za śpiewanie niech lepiej się nie bierze ;]
Daje jej - 4/10

Arual98

Nie sądzisz że jest trochę za młoda na botoks, to stosują aktorki jak są trochę starsze a nie jak mają 20 lat ale kto wie może pudelek lub inna strona plotkarska ma racje i Selena już zaczęła używać środków konserwujących :)

Arual98

HAHAHAHAHAHHA xD skąd bierzesz takie informacje? Ona i botoks? haha ;d
Może głosu nie ma takiego jak Shakira ale ma bardzo mądre i motywujące piosenki np "Who Says" . I do twojej wiadomości na tej stronie ocenia się aktorów za aktorstwo a nie za śpiew. Więc proszę cię oceń ją jeszcze raz, ale tylko za jej aktorstwo. I czemu sztuczna? gdzie ta sztuczność? Ona jesst z nielicznych gwiazd właśnie co się tak mocno nie maluje.. gdy wychodzi na miasto wtedy nie ma na sobie nic z makijażu. Tylko na jakiś galach.

Tari12

Ciekawe co motywującego jest w "Who Says" ?? ....

Arual98

http://www.tekstowo.pl/piosenka,selena_gomez___the_scene,who_says,strona,33.html
Proszę, tu masz przetłumaczony cały tekst.
Ona motywuje do działania, do spełniania marzeń, by nie patrzeć na ludzi którzy kogoś oceniają i zniechęcają trzeba brnąć przed siebie i pokonywać każde przeszkody. Bo.. "Who says you're not perfect?
Who says you're not worth it?
Who says you're the only one that's hurting?" . "It's such a funny thing
How nothing's funny when it's you
You tell'em what you mean
But they keep whiting out the truth"
Ludzie oceniają kogoś tylko 'po okładce' nie znając go i właśnie ta osoba oceniana czuje się niepewnie, załamuje się traci wiarę w siebie. Po wysłuchaniu tej piosenki można śmiać się z tych ludzi, którrzy bezpodstawnie oceniają, bo kim oni niby są, że pozwalają sobie na takie rzeczy? "When you're a diamond in the rough
I'm sure you got some things
You'd like to change about yourself"
Dalej nie widzisz NIC motywującego w tej piosence? Poczytaj sobie komentarze na tej stronie co podałam.

Tari12

Jeśli uważasz że "Who Says" jest motywującą piosenką posłuchaj sobie "Skyscraper" od Demi Lovato.
Przynajmniej "Skyscraper" ma przesłanie i odpowiedni nastrój anie "Nananananana"
'Ta piosenka mówi o tym żeby nigdy się nie poddawać.
"To watch me while I bleed?
All my windows, still are broken
But I'm standing on my feet''
Też przeczytaj sobie komentarze do tej piosenki na tej stronce.Nie mówię że "Who Says" nie jest motywującą piosenką bo jest.Ale według mnie nastrój do tej pisoenki nie pasuje do tekstu.

Arual98

Jejkuu człowieku.. to jest strona Seleny Gomez, a nie Demi Lovato -.-

Wyżej napisałeś, że nie jest motywująca.
Nie pasuje nastrój? Właśnie moim zdaniem nastrój jest bardzo dobry - wesoły. A nie wolny i przygnębiający.

Tari12

Wesoły nastrój kojarzy mi się jedynie z plastikowymi piosenkami Disneya.

Arual98

Haha ;d fajne masz skojarzenia, czyli każdy ma śpiewać powolne, dołujące piosenki o motywacji tylko dlatego, że gdyby śpiewali energiczne kojarzyło by ci się z Disneyem ? Nie ogarniam xd
Ta piosenka (Who Says) ma dodawać sił i energii aby można szybciej się zmobilizować i wziąć się w garść.

Tari12

Oraz proszę cię o ponownie ocenienie Seleny na tej stronie, gdyż oceniłeś ją tu za śpiew, a ocenia się tu za aktorstwo.

Arual98

Co motywującego jest w Who Says? Jak masz 2 z angielskiego to przynajmniej przeczytaj tłumaczenie.

Arual98

moim zdaniem lepsza jest hannah montana, ale to moje zdanie, jej piosenki mają według mnie lepsze przesłanie

Arual98

A dziwisz się. Skoro chce tak ta hamerykańska kultura. Natury się nie oszuka.

Arual98

Fakt ewidentnie widać ,że usta powiększała. Jak ktoś nie wierzy niech zobaczy na zdj jako dziecko- praktycznie ust nie miała.
Tak samo teraźniejsze zdj-raz usta są większe(kacze) a raz mniejsze.
Ale i tak jest b.ładna nawet bez powiększanych ust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones