ShakiraI

Shakira Isabel Mebarak Ripoll

8,2
252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shakira

Zauważyłam, że Shakira wciąż jedzie na jednym dźwięku. Teledysk do jej najnowszej piosenki jest przesycony erotyzmem. Wolałam dawną Shakirę, z czasów "Whenever, wherever", czy "La tortura". Zmieniła się, niestety chyba na gorsze.

Sztuczny_rarytas

Mogę się zgodzić tylko z jednym zarzutem, ale też nie do końca. Przyznaję, że przeboje Waka Waka, Loca i najnowsza Rabiosa nie są majstersztykiem, powtarzają się tam dzwięki, ale mają ten magnetyzm, którym przyciągają. Wypowiem się teraz jako facet - Rabiosa nie jest przepełniona erotyzmem, nie bardziej niż np. La tortura. Shakira zawsze kusiła i kusi swoin ciałem i tańcem, więc nie widzę nic złego i nowego w tym teledysku. Jedyny zarzut odnośnie Rabiosy to to, że jest nudna - piosenka, nie teledysk. Płyta Sale el sol jest właśnie powrotem do starej twórczości Shakiry, do czasów gdy osiągała najlepsze wyniki sprzedaży itd. W 2009 roku Shakira spróbowała wydac coś bardziej kobiecego, seksownego, ale kobiecego, niestety nie zdało to sprawdzianu takiego na jaki liczono. I dlatego w niespełna 1 rok po stworzono Sale el sol. Pomijając wspomnine teledyski promnujące płytę, pragnę zwrócić Twoją uwagę na utwory znajdujące się na tej płycie - posłuchaj sobie na youtube moich ulubionych kawałków z nowej płyty i powiedz czy faktyczne uważasz, że Shakira zmieniła się na garsze. Te piosenki to : Gordita, Tu boca, Addicted to you, Lo Que Mas, Antes De Las Seis. Loce też uwielbiam :) pozdrawiam

sebawasik

Dokładnie, Shakira nie zmienia się na gorsze! Jest coraz lepsza!

piotrek7794

Addicted to you to mega świetny utwór! Rabiosa też mi się podoba, jest energetyczna i latynoska!

Ciastecko

Jeśli chodzi o teledysk do Rabiosy to bardzo zdziwił mnie jej taniec na rurze a raczej głównie wyginanie się przy niej - wiem, że Shakirę stać na więcej niż tyle co mogłaby z rurą zrobić każda przecietna dziewczyna :)

Ciastecko

Rabiosa jest fajna.

Ciastecko

Istotnie, tańca tam było niewiele. :P Ciekawe jest natomiast to, że mogliśmy podziwiać Shakirę w ciemnych włosach, w których bardzo twarzowo wygląda.

Sztuczny_rarytas

Fakt, ostatnie dwie, które słyszałam - "Loca" i "Rabiosa" brzmią bardzo podobnie, ale może za to później będzie miłe zaskoczenie? Ona na tym zarabia, więc musi także robić troszkę bardziej "pod publiczkę". Co do głosu, uważam, że np. "Did it again" to majstersztyk -Shakira pokazuje tu, iż jej głos ma jednak dość bogatą skalę dźwięków -od słodko delikatnego po zmysłowo niski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones