Shane Van Dyke

Shane Thomas Van Dyke

3,4
124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shane Van Dyke

Za co? Za całokształt a w szczególności za "Titanic II", który miałam nieprzyjemnoścć oglądać jakiś miesiąc temu w tv...

EM_DE_KE_AS

Hej, no prosze Cie. Trzeba sie tylko wczuc w klimat tego filmu. Wiem, ze okaze sie dyletantem, ale nie widzialem zadnego filmu Eda Wooda, ale mysle ze byly cokolwiek w tym klimacie... Ech, ten pekajacy lod na lodowcu. Bajkowe efekty specjalne ;-). Dla mnie Titanic II 10/10, ale z * (gwiazdka), oznaczajaca specyficznosc tego filmu.

toms007

No... zakładam że to żart.
Ktoś kto ma wysoko ocenione bardzo dobre produkcje musi żartować w przypadku chłamu pt. "Titanic 2"

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

To prawda. Nie oglądałam tego filmu i pewnie nie będę. A jeżeli ktoś ocenia 10/10 i dodaje do ulubionych to jest to pewnie spowodowane występującymi aktorami. Ulubionymi lub po prostu bardzo lubianymi. Wiadomo że to podwyższa ocenę filmu ale 10/10 za ten film? To już przesada.

Nie radzę oglądać. Gdyby to był naprawdę dobry czy niezły film to bym tak nie mówiła;-) I nie chodzi nawet o to że jestem fanką produkcji Camerona. Po prostu "Titanic II" z 2010 roku opowiada historie statku z kartonu a ten Shane van Dyke (który gra tam wielkiego hero) gra jak drewno.
Najlepiej sobie odpuścić tą produkcję. Już lepszy jest "Titanic" z 1996 z Catherine Zetą-Jones. Przynajmniej jest jakaś fabuła.

EM_DE_KE_AS

mi się podobało , fajnie zagrał , nw oco wam chodzi -.-

EM_DE_KE_AS

i on nie grał jak drewno , czemu tak piszeszjak by był jakimś palantem jak dobrze zagrał , sama byś taknie zagrała więc?

Ama5

Nie zagrał dobrze. Zagrał słabo.
i tak, pewnei bym zagrała lepiej. Rolę kobiecą wprawdzie.
I nie krytykuję go bezpodstawnie. Zarówno cała fabuła filmu jak i gra aktorów (bo nie on jeden słabo zagrał) była drętwa. Po prostu. Takie jest moje zdanie. Ale nie odbieram Ci Twojego mniemania. Jak Ci się tak strasznie podobała jego gra to dobrze - według Ciebie zagrał dobrze. Według mnie nie. Różne są gusta.

EM_DE_KE_AS

Noto czemu sama nie naręciłaś filmu skoro " tak doskonale " grasz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones