[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/155833/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":6,"rate":6.166666666666667,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,2
6 ocen gry aktorskiej
Shaula Vega
Shaula Vega urodziła się w Mexico City, jako córka dwójki ikon meksykańskiego kina. Jej ojcem jest Jorge Luke, a matką Isela Vega.
Shaula uczęszczała do prestiżowej szkoły aktorskiej w Meksyku, a później kontynuowała studia w Lee Strasberg Theater Institute w Los Angeles.
Pracowała intensywnie w teatrach zarówno w swojej ojczyźnie, jak i w Los Angeles. Zagrała w nagrodzonej sztuce "A Book of Hours" w reżyserii Ruth Malechzeck, u boku takich aktorów jak Jesusa Rodriguez i Liliana Felipe.

Jej filmowym debiutem była rola w "Grzesznej miłości", gdzie pojawiła się u boku Antonio Banderasa i Angeliny Jolie.

Realizowała się również jako profesjonalna tancerka, współpracując z takimi muzykami jak m.in. Prince, Red Hot Chili Peppers, Tamia, Kid Rock.
Pracowała w szkole tańca choreografa Alex'a Magno, "Personna Dance Theater" przez ponad 5 lat wraz z takimi choreografami, jak Frank Gatson, Jamie King, Keith Young, Cindera Che, Wes Veldink, Andre Fuentes.
Więcej

Dane personalne:

miejsce urodzenia: Meksyk, Meksyk

forum osoby Shaula Vega

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tej osoby.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum