Simple Plan

powrót do forum osoby Simple Plan

heh ;P ulubione [chyba??] powiedzonko Pierrniczka ;] ;] jak on zaczyna nawijac po francusku, normalnie mięknę ;OoO uwielbiam ich ;) są number one ;) piosenki --) zajebioza.... buźki --) to samo ;P nic tylko patrzeć i żałować, że sie w Canadzie nie mieshka ;P;P Pierre - je t´aime ;*

aRwEnA_uNdOmIeL

też ich uwielbiam i wogóle to się przeraziłam gdy zobaczyłam że ich nie ma na filmwebie... i musiałam ich dodać:) lubię słuchać ich muzy, w szczególności "I do anything", "untlided" czy "Welcome to my life"(bardzo fajne:)
a pierre jest boski:] nic dodać nic ująć;]

Charlotte

a mogę zapytac, z jakiej okazji oni tu są, skoro z filmem (z tego co widzę tutaj) mieli do czynienia tyle co ja z baletnicą?:P

Shady_L

nie wiem ile Cię łączy z baletnicą ^^ ale chłopaki wydali DVD więc to juz coś:) nie wielka nić kontaktu z filmem ale zawsze :)) Pozdro

użytkownik usunięty
Shady_L

I o ile pamiętam to wystapili w 2 filmach gościnnie jako zespół ;) więc to też cos ;]
tak po za tym to moj favourite band ;) i pewnie prawdziwi fani wiedzą że nagrywają nowy album ;) pozdrawiam ;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones