Sonia Bohosiewicz

6,9
17 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sonia Bohosiewicz

ten wytup spod krzaka to według was jedna z najlepszych swiatowych aktorek nie no blagam! obsadzaja ja tylko w glupich komedyjkach bo do innych filmow sie nie nadaje!

jatuginemamo

Jezeli sie wypowiadasz o czyms, to pierw zapoznaj sie z tematem, a nie wypisujesz jakies bzdury. Trzy minuty. 21:37, Mała matura 1947, Taniec śmierci. Sceny z powstania warszawskiego, Zwerbowana miłość,Balladyna, Zero, Jak żyć?, Wojna polsko-ruska. To tylko kilka filmow z jej filmografii i zadna z tych produckcji nie jest 'komedyjka'. Okolo 70%-80% filmow w ktorych zagrala to nie komedie. ;/

użytkownik usunięty
jatuginemamo

są świry na tym świecie.

jatuginemamo

...do powyższej listy zdecydowanie nie-komedyjek pozwolę sobie dodać świetny "rezerwat" i długą współpracę z teatrem starym. Być może z całej bibliografii autor wątku kojarzy tylko "lejdis" i "usta usta", to tłumaczyłoby lekką ignorancję wypowiedzi. Jest ŚWIETNĄ aktorką, a na deskach teatru po prostu hipnotyzuje.

Anexoza

a to ona grała w Lejdis?

jatuginemamo

taka prosta i głupiutka

Andrrzej

Szczególnie podobała mi się w przedstawieniu "aj wajl" Rafała Kmity :) , prosta i głupiutka?? nie wydaje mi się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones