Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

dawniej pisało tu stan cywilny: mąż chad michaela murry, separacja... a teraz samo mąż, cóż to czyżby się pogodzili??

MartaS

Nie, Sophia i Chad sa już po rozwodzie.

october

Kiedy sie rozwiedli ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?kurde szkoda:/ :/ jeszcze niedawno byla opcja ze sie zejda :(:(

anusya

Kilka miesiecy temu, dokładnie nie wiem.
Zadnej szkody w tym nie widze, po co być z facetem który cie zdradza ?
Sophia ma Jon'a, Chad ma Kenzie i niech tak zostanie.

MartaS

Nadal sa małżenstwem, Sophia wniosła papiery o uniewaznienie małżenstwa ale Chad jakoś ich nie podpisuje.

overpopulated

to juz nie wiem... raz pisza ze sa juz po rozwodzie raz ze nie ale to nie jeszcze Chad nie podpisal papierow to pierwsze slysze prawie wszedzie pisza ze sa po rozwodzie i ze sad wzial strone Chada i Sophia zaplacila mu odszkodowanie za nieuwaznienie malzenstwa (qrwa zdradzil ja i jeszcze za to same wzial i jaka tu sparwiedliwosc) ale w necie pojawiaja sie ploty ze chca do siebie wrocic tzn Chad do Sophni np tu jest link on jest cos przed 2 miesiecy http://bricksandstones.blogspot.com/2006/07/chad-michael-murray-wants-sophia-bac k.html#links [bricksandstones.blogspo...]

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones