Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Ja przeżyć nie mogę, że on zostawił ją dla innej. Przecież Sophia jest jedyna w swoim rodzaju! ładna, utalentowana, i słodko się śmieje. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych aktorek.

Chad pewnie będzie tego żałował do końca życia.

A Sophia pewnie już o nim dawno zapomniała.

fondzia

tez tego nie rozumiem ona jest swietna ladna i ma wszysto co powinna miec ładna mądra itp kobieta...A chad chce do niej wrócić i podobn wszystko jest na dobrej drodze... i bardzo dobrze bo pasuja do siebie i fajnie razem wygladaja ...

anusya

1. Chad nadal jest z Kenzie
2. Sophia nie jest idiotka, wiec do niego nie wróci =)

oooo_

ta sa ploty ze ponoc Chad chce wrocic do Sophi... ale zawsze w plotkach jest chociaz troche prawdy, przeciez z czegos musza sie brac...

Geisha_

on jest zaręczony z tą Kenzie Dalton wiec pewnie juz nie wroci do Sophie. W którymś z wywiadów powiedział, ze juz nie opelni takiego bledu, i wychodzi teraz za maz z milosci ;/

MaDzIuS

Palant.

Przed ślubem z Sophią powtarzał, że ona odmieniła jego życie, że teraz wie co to prawdziwa miłość. Mówił, że to ta jedyna, spędzi z nią resztę życia i najważniejsze dla niego było jej szczęście. I co ? Kicha. Jakoś nie chce mi sięw ierzyć w ani jedno jego słowo. Nie trzeba było tak wcześnie brac ślubu. Podziwiać tylko takie pary jak Freddie Prinze Jr. i Sarah Michelle Gellar (jakoś tak to się pisze :P ).

Czy on sobie nie zdaje sprawy z tego, że całkowicie stracił wiarygodność ??

MaDzIuS

1. To że mówi nie znaczy że tak myśli ;)
2. Nie czytałam tego wywiadu - czy z jeog wypowiedzi wynika że nie kochał Soph?
3. Plota moze i prawdziwa, ale może to był wybryk pijacki? i potem znowu do domu do Kenzie?
4. Zgadzam się z day, że Sophia jest mądra i nie wróciłaby do Chada :D

They_Are_Not_You

i bardzo dobrze, niech sobie znajdzie leprzego..taki ktory ja naprawde bedzie kochal for ever xD

MaDzIuS

On ja napewno kochał i prawdopodobnie nadal kocha...A pozatym wywiady itp moga kłamać ...moga poprzekrecac i takie tam...A jak ja ogladąłam JAK KRECI?LI? DOM WOSKOWYCH CIAL w którym Chad grał to ona przyjerzdzała do niego na plan mówił ze ja kocha całowali sie i włąśnie wtedy poprosił ją o ręke i powiedział ze jak sie nie zgdzi to wyskoczy z 18 pietra to bylo takie romantyczne :D:D:D:DI ona sie zgodziła i wtedy on mówil ze nigdy nie yl taki szczesliwy...wiec musial ja kochac ... Bo nie mówił by tkich rzeczy dla telewizji...

MaDzIuS

On ja napewno kochał i prawdopodobnie nadal kocha...A pozatym wywiady itp moga kłamać ...moga poprzekrecac i takie tam...A jak ja ogladąłam JAK KRECI?LI? DOM WOSKOWYCH CIAL w którym Chad grał to ona przyjerzdzała do niego na plan mówił ze ja kocha całowali sie i włąśnie wtedy poprosił ją o ręke i powiedział ze jak sie nie zgdzi to wyskoczy z 18 pietra to bylo takie romantyczne :D:D:D:DI ona sie zgodziła i wtedy on mówil ze nigdy nie yl taki szczesliwy...wiec musial ja kochac ... Bo nie mówił by tkich rzeczy dla telewizji...

anusya

wiesz to samo mowil Michał Wiśniewski... i co z tego wyszlo ;/ hehehe

MaDzIuS

Sophia obecnie spotyka sie z Jonem Fosterem.

MaDzIuS

Sophia obecnie spotyka sie z Jonem Fosterem.

oooo_

co to za tajemniczy John Foster ?? Może ktos wie dokładnie (jakies zdjątko, czym się zajmuje)

nie chce być wścibska, ale po prostu jestem ciekawa z kim układa sobie życie Sophia

devil_kate

Jon Foster jest aktorem i grał z Sophia w Stay Alive =)

oooo_

nie podoba mi sie ten caly jon...takie flaki z olejem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones