Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Tak mi bylo jej zal jak sie dowiedzialam o Chadzie:(Dupek z niego!!!!Jak mogl jej to zrobic??

_Mia_

Hej, nie przesazdasz? Mysle, że Sophia jakoś sobie poradzi, a jako coś t ją pozbierasz z podłogi ...

FilmFan

FilmFan-moze i sobie poradzi,a raczej na pewno,ale Chad nie powinien jej tak potraktowac i juz.To bylo bardzo wredne z jego strony,a ona na to nie zasluzyla.Pozatym wsciekam sie jak czytam wypowiedzi,ze ktos jej nie nawidzi bo byla z Chadem.Ehh..On na nia nie zaslugiwal,przynajmniej takie jest moje zdanie.

_Mia_

No dokładnie mi też, taka fajna dziewczyna :| Ale tacy faceci sie na mężów nie nadają właściwie to to było do przewidzenia.

misiaa_

http://www.mostbeautifulman.com/gossip/ [www.mostbeautifulman.co...] (prawie na samym dole)

ma juz nowa narzeczona.....
ale co mnie to obchodzi..nudzi mi sie chyba....:P

pozdr.

_Mia_

No biedna Sophie. Myślała, że jest potomkiem Chrystusa, a nie umie chodzić po wodzie!!! Moim zdaniem ona powinna zająć się graniem w poważnych filmach dla dorosłych np. Shrek 3.

net2005

Ale z was dziwni ludzie! Już dostałem 2 e-maile z pogróżkami od użytkowników Filmwebu!!!

net2005

Ja najpierw myślałam tak jak wy, biedna Sophia jak on mógł itd. ALe teraz zrozumiałam że tak naprawdę biedny jest Chad, bo stracił taka kobietę!!! Sophia wiele nauczyła się od czasu rozwodu, dojrzała, dostaje znakomite role i nie płacze całymi dniami w poduszkę! To kobieta z klasą!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones