Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Mam smutne wieści dla fanów Chada i SOphii, a wierzę, ze jest ich wielu, ponieważ jest yo wspaniała para. Kilka dni temu została ogłoszona przez US Weekly "Najgorętszą nową parą hollywood". Niesety w kilka dni potem wyszło już na jaw oficjalnie, ze CHad i Sophia są w separacji. Już od dawna krążyły słuchy, że coś jest między nimi nie tak, ale nikt w to nie wierzył. W końcu byli tak dobrani! To, ze sa w separacji padło z ust samych zainteresowanych:

"I am saddened to announce that Sophia and I are separating," said Murray. "This is a very difficult time for me."
"This is a difficult and unfortunate situation," said Bush in a statement. "I am glad this is being resolved sooner rather than later."

po 5 miesiącach małżeństwa zdecydowali się na seprację. Prawdopodobnie jest to wina Chada, który nie dorósł jeszcze do małżeństwa. Zdradził on Sophię. Jest on takim typem faceta, który po prostu nie wiąże sie na stałe ( tak oceniali go wszyscy w Wilmington). Teraz dopiero wyszło na jaw, ze wszyscy byli zaskoczeni, ze Chad zdecydował się ożenić z Sophią, ponieważ nie ejst to typ faceta, który lubi się wiązac na stałe. Wydaje mi się, ze Chad na pewno kocha Sophię, ale za szybko się ożenił, po prostu nie był na to jeszcze gotowy. Oczywiście wszystko to o Chadzie jest z nieoficjalnych źródeł, więc może być to nieprawda, ale uważam, ze jest w tym sporo prawdy. Wierzę, ze Chad i Sophia już niedługo będą znowu razem

frescosenorita

Tak to bardzo smutnp, jeszcze nie dawno pisałam o tym że wierzę w ich wieczne szczęście, a tu coś takiego. Nie podejrzewałam Chada o coś takiego, zawiodłam się na nim:( Biedna Sophia

Peyton_3

Ja też

Poprostu teraz go nienawidze

biedna Sop

frescosenorita

HAhahahaha!!!!!!!:D I co kochana brookie:D:DD: Pamietasz jak w wakacje mowilas ze oni beda razem i jechalas po mnie i mojej kolezance bo mowilysmy ze sie rozwioda/???????????????? HAHA!!!!! JA tam sie ciesze jezeli to prawda bo jak zwykle okazalo sie ze mam racje:D:D:P

ankkaaa

Ale mi nie chodzilo w jechani na ciebie o to ze bedą arzem tylko to, ze tak wyzywals Sophia

frescosenorita

wiem ale nie wiem czy zauwazylas ze tamta rozmowa troche zboczyla na inne tematy miedzy innymi na to ze sa piekna para i sie naprawde kochaja;];];]

ankkaaa

No tak prawda


Ale dajmy spokój juz bo sie nie ce z toba kłucić

Dobrze

Pozdrawiam

frescosenorita

Jak nisko trzeba upaść, żeby cieszyc się z czyjegos nieszczęścia:/ Brooke i wiele innych osób nie spodziewało się jakim idiotą jest Chad, ale ekstra ty miałaś rację, jestes super:P

Peyton_3

No wieć napewno są w separacji i raczej nei chodzi o zdarde tylko o to, zę sie upijal , chodził do klubów, flirtowal i takei inne

Był mecz i Cahd i sophia utrzymywali dystans
Cha z obrczką a Sophia bez

frescosenorita

taaak... :( niestety... a już nawet słyszałam, że się nawet rozwodzą ;(
a ci którzy się teraz cieszą powinni się wstydzić!
jak można się cieszyć z cudzego nieszczęścia :

twentythree91

Doskonale pamiętam na mtv był ten program o "house of wax" kulisy. i Chad właśnie w nim sie oświadczył Spohie. Dzwonił do swojego ojca żeby mu to obwieszczyć a ojciec tylko "aha", kumpel Chada sie nawet wypowiedział sie że Chad napewno nie wytrwa w tym związku bo jest zbyt młody i taki lekkoduszny. Biedna Sophie szkoda mi dziewczyny.

twentythree91

Doskonale pamiętam na mtv był ten program o "house of wax" kulisy. i Chad właśnie w nim sie oświadczył Spohie. Dzwonił do swojego ojca żeby mu to obwieszczyć a ojciec tylko "aha", kumpel Chada sie nawet wypowiedział sie że Chad napewno nie wytrwa w tym związku bo jest zbyt młody i taki lekkoduszny. Biedna Sophie szkoda mi dziewczyny.

kosmitka_

oj... mi tesh :(
super laska z dołeczkami :(
a facet nie potrafił zrezygnować DLA NIEJ


a jej tutaj nie lubią :/ wrrrrrryyy... zabiję!

kosmitka_

hmmm... a świeczki pamiętacie?
i ten tekst na balkonie co chad wykrzyczał? :(

twentythree91

ja pamiętam!!!! Krzyknął "Dude, she said YES!!!!!" to było takie słodkie, a teraz to juz koniec. Biedna Sophia, zasługuje na kogos lepszego

Peyton_3

aaa... będę płakać!
chad jest alkoholikiem wrrry... to pewnie dlatego, go rzuciła... jak to ktoś już napisał...
a szkoda, bo na moje oko oni byli dla siebie stworzeniiii... :]
ale... to koniec...
;(
a szkoda... biedna sophia (powtarzam się, wiem :()

frescosenorita

Szkoda ze nie sa razem.Lubialam ich obu.Strasznie mnie Chad zawiódł.Jest okropny.A tak go lubiałam.Może nadal lubie ale o wiele mniej!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones