Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Jak to mozliwe, ze taka Hilary z Pogody na Milosc ma wyzsza srednia do niej?! Sophia zagrala w filmach wieksze role, a tamte beztalencie? Nie moge OPAMIETAJCIE sie;/

Brooke_Davis

Wiem, też tego nie rozumiem. Sophia jest lepszą aktorką od Hilary, ale spójrzmy prawdzie w oczy nie gra w ambitnych filmach. Mam nadzieję, że to się zmieni. Chciałabym zobaczyć ją w czymś naprawdę dobrym a nie w kolejnym gównianym horrorze dla nastolatków.

Brooke_Davis

No więc ja tez sie zdiwilam ze Sophia ma niższą srednia od Hilarie ale bez przesady zeby nazywac ja beztalenciem.Niesprawiedliwe jest to ze Soph ma taka niską(a wiemy przez kogo)ale to nie znaczy ze Hilarie nie zasługuje na swoja ocenę:/

Brooke_Davis

Ja również nie moge tego zrozumiec,ale nie wiem jak moglas nazwac Hilarie "beztalenciem" ona jest bardzo dobrą aktorką.Nie mówie że Sophia jest od niej gorsza bo nawet jest lepsza według mnie tylko nie zgadzam sie z tym co napisalas...na przyszłosc zastanow sie co piszesz.

Brooke_Davis

Nie wielkosc roli sie liczy tylko gra roli - to tak na marginesie.

A te tematy zwiazane z ta ocena to sa denerwujace....wiadomo Sophia jest dobra aktorka, tak jak i Hilarie, ale ma ja przez fanki Chad'a a nie przez ludzi ktorzy oceniaja tylko i wylacnzie jej gre....no coz niestety niektorzy coeniaja tu to, co przeczytaja w gazetach albo zobacza w glupich programach.

Ale Hilarie nie jest beztalenciem..... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones