Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Ładne ma dołeczki;) jak się uśmiecha.. nic po zatym:) w OTH fajnie grała;] ale fani mnie jej już zaczynają denerwować:) Dlatego dostała odemnie 1!

tynka156

Hehe,nieźle...nic do niej nie masz ale 1 jej dałas...nie mam pytań.a jej fanów kocham:)
Soph RuLlEzz:DDD

PS:Raczej teraz ty przesadziłas...

AmiRaDaRk

Jest okey ale dałas jej 1????
I tylko dlatego ze jej fani cie denerwują.
Właśnie przez takie osoby jak ty Sophia ma taką ocenę jaka ma a zasługuje na lepszą...:/

tynka156

Sophia jest piekna i wspaniala;) uwielbiam jak gra Brook!!gra ja swietnie naprawde tak bardzo realnie;) i te jej fajne miny:):) naprawde jest swietna!!! a ty dalas jej jedynke za nic:/ za jej fanow:/ bez sensu:/ pozdrawiam wszystkich fanow Sophi:*:*

Hayley_3

Kolejna zazdrosna dziewczynka:/ Nie ma sie czym chwalic ze za takie cos jej 1 dalas:/ Ale nie będę sie wysilac bo żal.

Hayley_3

Ja też ją kocham :D ! Pozdrawiam jej wszystkich fanów ;-)

tynka156

Kobieto... a raczej dziewczynko puknij się mocno w główkę. Dałaś jej 1 tylko dlatego, że jej fani Cię denerwują ?! Nie wiem czy wiesz, ale te oceny są po to żeby ocenić grę aktora, a nie zachowanie jego fanów.

Hahaha... żałosne po prostu, żałosne !

Agatkiee

A czemuż to założycielka tematu sie nie oddzywa??Hmm?? Heh...:/

tynka156

a ja ją lubię i dałam jej 10

:P:P:P


kawa_malinowa

Też dałam 10, bo Sophi jest śliczna i wspaniałą xDDD Zazdrosna laska z Ciebe!

tynka156

Dziewczę daj se spokój :DD

tynka156

ajć dołeczki ma ładniutkie - trzeba przynać...
a ocena 1 jak dla mnie bardzo "logicznie" wytłumaczona ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones