Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Top 100 ? Top 10 ? Gdzie ona zagrała ?!

Bobey

no właśnie też się zastanawiam...
trochę się zdziwiłem widząc ją na 9 miejscu w top 100 :/

Bobey

ej ludzie to chyba jakaś pomyłka kto to w ogóle jest??? LOL

Bobey

Ona zagrała, a właściwie to wciąż gra, w znanym serialu One Tree Hill (u nas w Polsce inteligentnie przetłumaczonym 'Pogoda na miłośc', co zawsze budziło we mnie odruchy wymiotne). Osobiscie serial uwielbiam, bo oglądałam swojego czasu odcinki sciągane z internetu, serial jak na 'młodzieżówkę' naprawdę na poziomie, ale...
... co ona robi wyżej niż Samuel L. Jackson, Alan Rickman, Mel Gibson, Jim Carrey, Jodie Foster, Harrison Ford (i moglabym tak dluuugo jeszcze wymieniac) to NIE MAM POJĘCIA o.O

Maliboo

oprócz tego zagrała główną rolę w kilku produkcjach kinowych takich jak John Tucker musi odejść (John Tucker Must Die), który bardzo polecam! :)

Pachne_Sloncem

i nie mozna zapomnieć o Atostopowiczu gdzie grała jedną z głównych ról.. swoją drogą tez polecam:D moze i nie jest taki dobry jak oryginał ale na pewno film warty obejrzenia ;)

Bobey

Dokładnie!! Co ich tak natchnęło akurat na nią;/???

anitka333333

http://www.filmweb.pl/topic/872306/Zmiany+w+rankingach+Top.html
o to chodzi i uspokójcie sie ludzie.traktujecie ten ranking jak Bóg wie co...

Brooke_4

nie traktujemy jak Bog wie co ;D ale czasem az boli jak się coś takiego widzi xD

Maliboo

no racja!
czasem boli, ale po co przeżywać skoro i tak za miesiąc wszystko wróci do normy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones