Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Całe to Top100 jest o kant d... potłuc. Jak można porównywać, wartościować Kieślowskiego z Jackie Chanem, czy Kurosawę z Zakościelnym, Zagrobelnym czy jak mu tam. To kompletnie bez sensu, nieporównywalne. Pomóc mogłoby ewentualnie stworzenie wielu kategorii, ale tak naprawdę po grzyba komu rankingi na filmwebie? Chyba tylko żeby ludzi wkurzać.

jedyne co mogę zrobić to dać 1/10
Nawet nie słyszałem o tej barbie

fifa114

No i nie powinieneś tak robić.

Taaa, trzeba przyznać, że rankingi na filmwebie są dość irytujace o.O w sumie nie wiem co musi być nie tak z psychiką ludzi, którzy aż tak bardzo kochają jakiegos aktora, że robią sobie setki kont zeby tylko moc powstawiać same 10 i cieszyc sie z tego, ze jakis aktor 'wskoczyl' na wyzsze miejsce... bo juz i o takich przypadkach slyszalam... o__O

Co do Sophii Bush, ogolnie nic do niej nie mam, znam ją z OTH, dośc sympatyczna, wzglęędnie dobra aktorka, która nigdy nie pokazała żadnego wiekszego talentu, możliwe że dlatego iż w serialikach jakich gra- po prostu nie miała okazji, a mozliwe też ze takowego supertalentu po prostu nie posiada...
ale fakt faktem, jak aktorki się wcale nie zna, to dawanie 1 też nie jest ok ;]

Maliboo

Fajna aktorka ale nie przesadzajmy :D Już Statham albo Vinnie Jones powinien być na tym miejscu ale nie ona.

Pozdro

zzzzzzzzzzz

A moim zdaniem ludzie kutrozy nigdy nie widzieli kogos w jakis roli niwe powinni się kompletnie wypowiadac. Jak komuś cos nie pasuje to nie czytajcie Rankingu i tyle...
Boże ...

Masz całkowitą rację ! Porównywanie Kieślowskiego z Jackie Chanem jest tak idiotyczne, że nie sposób tego komentować. Bo to tak, jakby porównywać Janis Joplin z Dodą czy Led Zeppelin z Papa Dance. Ale widać ktoś to lubi.

Zgadzam się . Az żal patrzeć . Nie wiem nawet kim jest ta pani , więc nie moge ocenić jej talentu ,a bardzo mnie kusi żeby dac jej 1 ;) Bo jak widze że wyprzedza ona choćby David'a Lynch'a czy Kubrick'a to szlag mnie trafia.
Ponieważ śmiem wątpić w jej niezwykłe umiejętności aktorskie,chocby patrząc na jej filmografię .
Pozdrawiam

też to mnie denerwuje... i to jak. widziałam ją raptem w 3 odcinkach "pogody na miłość" (bo więcej odcinków nawet nie obejrzałam i nie mam zamiaru) i to wszystko.

po prostu w głowie mi się nie mieści i aż mnie zgina, gdy taka bardzo przeciętna (przynajmniej na razie, bo kto wie, co będzie za 10 lat) aktorka była w pierwszej 30, a taki wspaniały aktor jak Dustin Hoffman kończył na 104 miejscu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones