Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Głosujcie w podobny sposob, trzeba wywalić to z top 100.

BRAK_UZYTKOWNIKA

spokojnie... :P zaczekaj trochę a sama wyleci ;]

BRAK_UZYTKOWNIKA

Ale kto to w ogóle jest, ja się pytam? Niezłe zamieszanie:)

dressedinblack87

wiesz co.. pocałuj mnie w dupe!! i tyle Ci powiem^^

Pachne_Sloncem

W tej chwili to po prostu zachowujecie się jak małe dzieci.

Krytykujecie, że ktoś daje jej 10, żeby była wysoko.
A sami dajecie jej 1, żeby była nisko.
Współczuję poziomu inteligencji, naprawdę. Zamiast zachować się jak dojrzali ludzie, to w rzeczywistości jesteście głupsi od tych, co dają 10.

violet_bunny

wy sie dziwicie że ona jest tak wysoko!?A to tylko i wyłącznie wasza wina!Bawicie sie w krytyków i znawców kina,jak bardzo podoba wam się film lub aktor/aktorka to nie dacie mu 10/10 tylko 9 lub 8/10.Tacy znawcy ojej 10 dają tylko Ojcu Chrzestnemu i Skazanym na Shawshak.Mi jak film się bardzo podoba to nie bawie się i daje mu 10/10(taką ocenę dostało ode mnie ok.35 filmów a aktorów 20 i jest git).Tymczasem nastolatki przez pryzmat jednego serialu sypią dziesiątkami dla jakiejśtam aktoreczki.Jak tak dalej pójdzie to w top10 będą aktorki z latynoskich telenowel(dziwie sie że jeszcze ich nie ma)ale wy dziesiątki oszczędzacie tylko na WYBITNE DZIEŁA i WYBITNYCH AKTORÓW których jest niestety nie tak dużo.Żal mi was!

Dante_27

Zgadzam się, że dawanie ocen tylko 1 lub 10 jest bez sensu. Ale z drugiej strony musi być równowaga we wszechświecie. Jak tysiąc nastolatek da 10/10, a wywalić się ich nie da, to ktoś to musi odkręcić dając niską ocenę, co by jakaś dziwna dziewczynka z Sabriny nie tkwiła w top100 przed dobrymi aktorami.

BRAK_UZYTKOWNIKA

omg spokojnie ludzie!! oglądaliście coś poza OTH? np "Autostopowicz"? Albo "Supercross"?? Nie lubie sie powtarzać ale chyba do was cos nie trafia... OK zgadzam sie ze nie powinna być w TOP 10 ale w TOP 100?? Czemu nie? z góry krytykujecie i myślicie ze jesteście fajni... A czy np taka Jessica Alba czy Angelina Joie i wielu wielu innych na początku swojej kariery byli rozpoznawani? NIEEE... a teraz patrzcie jak są wysoko... Od czegoś trzeba zacząć.. A to ze Sophia Bush zdobyła uznanie "głupich nastolatek" jak to określacie to nie powód zeby dawać jej 1.. ;/ Kazdy głosuje jak chce ale nikt nie wie kim ona będzie za 5-10 lat... tak więc opanujcie sie z tym "wywalaniem" bo na 1 na pewno ona nie zasługuje ;/ a jesli tak sądzicie tzn ze nie oglądaliście filmów z nią i co wazniejsze wasza ocena opiera sie na jednym filmie i zgaduje ze na OTH ;];] OK na 10/10 nie zasługuje... moze to i fakt.. ale 1/10? no prooooosze was to jest śmieszne ;/ ;]

Nat27

uwazam ze nie zasługuje na 1 i to zdecydowanie. jesli myslisz ze zasługuje to tak zagłosuj ale nie narzucaj komus jak ma głosowac. I zgadzam sie to jest bardzoooo smieszne ;)

Nat27

o.k.tylko Jessici Alby w top 100 nie ma(Jolie chyba też).

Dante_27

poprostu przestali na nie głosowac. Nie wiem ale to ze ich nie ma to nie zanczy ze Sophia Bush musi teraz spasc. Dajmy szanse innym..

Dante_27

Jolie jest.. ale bardziej chodziło mi o całokształt a nie o jakieś głupie top 100 ;)

Nat27

no i tak powinno sie patrzec a nie na top 100 kto sie tam dostanie niech sie cieszy :)

Angel_48

DAŁAM JEJ TRZY PKT I TO JEDYNIE ZA WYGLĄD... GRĄ AKTORSKĄ JAKOŚ NIE PORAŻA...

I_am_a_Bad_Girl

A ja tam ją lubię. Ma fajny temperamentny charakter,jest barwną postacią i uważam,że może nie jest najlepszą aktorką ,ale napewno jest dobra.
Dałam jej 10 i mam to gdzieś co sobie ktos pomyśli.

BRAK_UZYTKOWNIKA

ludzie jesteście po prostu ŻAŁOŚNI. jak czytam takie tematy to po prostu przykro mi się robi takich jak wy, którzy oceniają aktorów mimo, że nigdy nie widzieli żadnego filmu w którym występowali. po prostu żenua... teraz już jesteście szczęśliwi, że Sophia nie jest już w top 100.weźcie sobie na wstrzymanie i oceniajcie tych, których znacie i przestańcie się czepiać, że ktoś daje komuś kogo nie znacie 10, bo to jego sprawa, a wasze postępowanie jest naprawdę porażająco żałosne. "dawajcie 1/10, trzeba wywalić z top 100" -> czy wy w ogóle widzicie albo wiecie co mówicie? dorośnijcie w końcu i przestańcie czepiać się ludzi za to, że są popularni.
nie wiem po co takie posty na forum Sophii, najwyraźniej co po niektórym się nudzi i znajdują sobie innych idiotów, którzy popierają ich durne pomyśły:/

żal.eu

dzemamer

Uwielbiam gdy dorośli ludzie zachowują się niczym dzieci. Ciekawy widok i nie trzeba włączać dobrej komedii.

pannaannowata

Jestem zdecydowaną przeciwniczką zaniżania lub zawyżania ocen, ale moim zdaniem gdyby sophia przestała grać w filmach to świat by się nie zawalił. Przekładając to na polski- jest kilkadziesiąt młodych aktorek, które potrafią zagrać w filmie nie dostając za to złotej maliny. I ona do nich należy. Jak na razie gra w jakichś komedyjkach. Jeśli zagra w czymś ambitnym i zostanie za to doceniona to na pewno zmienię jej ocenę.
No i to chyba niesprawiedliwe, że czterokrotnie nominowana do oscara jodie foster jest niżej od niej.

I_am_a_Bad_Girl

do tego kto założył ten temat :
spie**alaj ;]

I_am_a_Bad_Girl

a gdyby "czterokrotnie nominowana do Oskara Jodie Foster" przestała grać w filmach to świat by się zawalił ?... ;)

sophia84

raczej nie. zreszta ja bym sie cieszyla gdyby foster grac przestala. nie moge jej zniesc xd

BRAK_UZYTKOWNIKA

Po pierwsze nie " to", jeśli komuś podoba się z gry aktorskiej ma prawo do tego aby dać jej 10. A apelując w taki sposób, stanie się zupełnie odwrotnie - zaczną jej wstawiać 10/10.

BRAK_UZYTKOWNIKA

Jest ładna,nawet bardzo,ale jej poziom gry jest mniej więcej jak naszej rodzimej "gwiazdy" Kasi Ciechopek, która wszędzie gra samą siebie. Ja widziałam kilka produkcji z S.Bush i w każdej gra jakby była Brooke Davis z One Tree Hill.

pikolinia

Do Kaśki, to bym jej nie porównywała, ale fakt faktem, że nie błyska talentem. Sama jestem fanką OTH, bardzo lubię ten serial, ale ukryć się nie da, że większość osób tam grających nie wybija się ponad przeciętną. Sophia jest ładną dziewczyną, lubianą, ma na koncie kilka filmów, ale uważam że nie jest żadną wybitną aktorką. Wiele fanów zachwyca się jej grą, jednak nikt chyba jeszcze nie zauważył, że czasami próba przekazania emocji wychodzi jej nieudolnie, wykrzywia twarz w przeróżne minki i grymasy, a przecież dobry aktor potrafi prawie bez użycia mimiki oddać prawdziwość w scenie. Co prawda miała kilka momentów, w których zagrała świetnie, aż sama byłam zdziwiona, ale potrafiła już w następnym odcinku zmyć to dobre wrażenie. Proszę tylko, aby zwolenniczki Brooke Davis czy Sophii nie wieszały na mnie psów, bo Sophię lubię, ale oceniam obiektywnie. W tym serialu jest osoba z głównej piątki, która gra dobrze, mająca najwięcej pozytywnych momentów, niestety Bush nią nie jest.

BRAK_UZYTKOWNIKA

no nie moge, jakis czlowiek sie stresuje bo Sophia Bush jest w 100 top aktorek. A jak spadnie z obecnego miejsca to co medal dostaniesz?? ludzie czy wy nie macie wiekszych problemów. ale tak nawiasem mowiac chyba jest interesujaca skoro nawet Ci którzy uwazaja ja za zla aktorke tu wchodza i nawet poswiecaja swoj cenny czas na komentarze.

lorena69

Tu się chyba nie ocenia tego czy ktoś jest interesujący, tylko czy jest dobrym aktorem.

yasioo

czytaj ze zrozumieniem!!!!!!! <za krotki>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones