Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Ja was nie rozumiem. Po co pisyecie ye jej nienawidzicie. latwiej byloby napisac ze jej zazdroscicie, bo ja nic w tym zlego nie widze, tym bardziej ze jest jej czego pozazdroscic, jest ladna, czy fajna to nie wiem bo jej nie znam, ale sprawia wrazenie wlasnie takiej osoby. No i ma tzn miala zajebistego meza, chociaz teraz to jej tego nie zazdroszcze. No i wlasnie o to mi chodzi ja sie przyznam ze chcialabym wygladacv tak jak ona, chcialabym byc postacia taka jaka ona gra w OTH, i przy tym nie zycze jej zle, wrecz przeciwnie. Aha i zeby nie bylo to nie o to chodzi ze nie mam zycia towarzyskiego itp, chodzi o to ze mozna komus czegos pozazdroscic a przy tym nie bym wrednym i nie zyczyc tej osobie zle bo to jest puste;]

Nemezis_8

Masz rację. Ja ją uwielbiam i też jej zazdroszcze, bo jest zajebiscie ładną i seksowną laską, a do tego ma talent. Co prawda z Chadem jej nie wyszło, ale jest silna i sobie poradzi. Wierzę w nią.

Klaudia999

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Też chciałabym wygladac tak jak ona, grać w serialu i w filmach. Z wywiadów i programów z nią wynika, że jest równą babką. Mam nadzieję, że poukłada sobie życie i znajdzie fajnego faceta, który ja doceni. Oby jej się udało z karierą.

devil_kate

Dobra. Jak ostatnio widać jej sie już układa. Teraz, żeby nam się ułożyło tak fajnie jak jej;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones