Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Przecież ona zasługuje na wyzszą ocene!!!!!!! Sophia bardzo dobrze gra, ale z tego co widze to większość osób (czyt. zagorzałe fanki jej byłego męza) wystawia jej złą ocene za to że spotykała się z Murray'em.....:/

Tinka

zgadzam się z tobą! Co mają jej prywatne sprawy do jej aktorstwa!
jest bardzo fajna i nie rozumiem tej oceny! dobrze że ma przynajmnej ma wyższą od paris hilton...bo nie wiem co bym zrobiła...

Tinka

Nie jest jego ani jej zagorzałą fanką. Ona wcale nie jest dobrą aktorką! Zachwycacie się jej postacią "One Tree Hill" . Jesteście nie subiektywni. Uroda nie satnowi o talencie aktorskim! Jest o wiele innych utalentownych aktorów, lecz ona się do nich nie zalicza.

margot_

Po pierwsze nie pisz że zachwycamy się jej postacią w OTH, bo tego akórat nie wiesz, wiele osób nie lubi Brooke. Ja osobiście lubie jej postać, ale nie potym stwierdzam że jest dobrą aktorką. Po za OTH widziałam z nią też pare filmów np. Stay Alive
A po drugie faktycznie uroda nie stanowi o talencie aktorskim, ale czy ktoś tu napisał że uważa ją za dobrą aktorke bo jest ładna ;)?
Jest wiele pięknych aktorek, i co wszycy je oceniają tylko po urodzie?

margot_

Nie zauważyłam zeby ktos napisał ze jak jest ładna to też jest super aktorką.
Nie widziałam jej w niczym poza OTH ale mnie się tam bardzo podobała jej gra i była to dość trudna rola bo ona naprawdę taka nie jest.
Jak będzie bardziej znana i wyprodukują z nią więcej filmów to się wykaże.Narazie jest jeszcze młoda:)
Pozdrawiam...

Klaudiiia

Mówisz, że zachwycamy sie jej rola w oth, a nie wiesz jak jest. Prawda jest taka ze w OTH gra swietnie, jej postać jest trudna ale ona sobie bardzo dobrze radzi. Pozatym widziałm ja w kilku innych rolach (stay alive, john tucker mus die, nip tuck, point of orgin, sabrina) i według mnie jest naprawde dobra.Z czasem jej kariera sie rozwinie, i nikt tu nie mówił, że piekno stanowi o talencie bo tak nie jest =)

oooo_

Według mnie głupotą jest zaniżanie czyjeś oceny tylko dlatego, że jest żoną faceta, który Ci się podoba. I co? Dasz jej jeden, a Chad Ci przyklaśnie u umówi sie z Tobą? Lubię oboje, ale trzeba przyznać, że Sophia jak na razie bardziej się wykazuje jako aktorka niz jej były mąż. Chad grał w samych kiepskich filmach, które niestety są dość popularne u nas (Zakręcony piątek, Historia Kopciuszka). Wydaje mi sie jednak, że w końcu oboje zaczną dostawać lepsze propozycje tak jak wiele innych aktorów światowej sławy, któzy zaczynali od gry w serialach.

Klaudia999

Margot widziałaś ją gdzieś poza OTH?

'Uroda nie stanowi o talencie aktorskim!' - a kto tak powiedział? poza tym Sophia wykazała, że jest dobrą aktorką. A narazie to początek jej kariery więc nie wiem czemu ludzie spodziewają się że będzie grała odrazu w najlepszych i najambitniejszych produkcjach.

Trzeba sobie zapracowac na angaż w lepszych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones