Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Ona się sotyka z tym FOSTEREM co grał w stay alive???OMG widzieliście jego fotke?MAsakra przecierz ona jest ładna mara fajnie gra...A z tym placuchem sie kreci?NO nie przegieła...Chad przynajmiej był przystojny i sexowny...A to cos?Nawet wygladu niema:/

anusya

Chyba wygląd nie jest najważniejszy, najważniejsze jest to, zeby ja szanował i kochał, a Sophi najwyrażniej sie podoba (w sumie nie jest taki zły)
http://i64.photobucket.com/albums/h182/octoberbantum/04367944.jpg [i64.photobucket.com/alb...]

A ostatnio spekulowano także o jej zwiazku z Milo Ventimiglia.
http://img517.imageshack.us/img517/9421/normal76an4.jpg [img517.imageshack.us/im...]

oooo_

nie no fakt to nie jest najwazniejsze moze mnie ponioslo...Najważniejse zeby ja kochal i nie zdradzal (jak podobno Chad)Tylko wkurzylam się bo chciałam aby Sophia i Chad byli znowu razem :(:(:(:(Ale fakt nie jest ąz taki zły...

anusya

To z nim się spotyka?? To jakiś dzieciak!!! Powiedzcie czy to ten:
http://www.filmweb.pl/Jon+Foster++I++filmografia,Person,id=152994 [www.filmweb.pl/Jon+Fost...]

Magdalenka

Ma 22 lata....wow ale dzieciak :P Poza tym...co tam wiek...ważne żeby był dojrzały...

Jest szczęśliwa i to się liczy,a Wy oceniacie tylko po wyglądzie (btw - wg mnie jest przystojny)....lepiej chyba żeby nie był zabójczo przystojny a czuły, miły, inteligentny niz zeby był przystojniakiem bez mózgu,serca itd...
Ja się dla Sophii cieszę. :)

They_Are_Not_You

tak masz racje nie wazny w sumie wyglad ...ale to tez sie liczy...A on jest oblesny jakas ruda broda czy co bueee...brzydal i tyle

anusya

Moze nie jest jakis zabujczo przysyojny,ale nie jest zly...

_Mia_

w stay alive wyglądał fajnie podoba mi się, lepsze to niż tleniona gwiazdka chad której na mózg juz bije

MartaS

Miała mega przystojnego męża Chada i co zostawił i na dodatek zdradził ją :/ Palant ale i tak go Lubie;)

sara137

ja juz nie rozumiem z kim mialby ja zdradzic? raczej nie sadze zeby zdradzil ja z paris tak jak podaje mtv i vh1, bo sophia byla caly czas w australii jak krecili "dom woskowych cial" i to wlasnie tam sie jej oswiadczyl :'(

Benefit

Nie jest on znowu taki straszny...rzeczywiscie brode by sobie mogl darowac xD A co do Chada to on ja chyba zdradzil z kenzie...?

Calanthess

wyd ze to zwykla plotka z ta zdrada nie dorali sie i tyle...

anusya

nie plotka bo oficjalny powód rozwodu był , nawet nie jednokrotna zdrada ale kilka razy , sędzia orzekł na strone Sophi , zreszta dajcie spokój facet jeszcze rozwodu nie dostał a juz był zareczony z inna wiec to tylko o nim swiadczy .

Bene

no wlasnie, a jak ktos ogladal na mtv "make a movie: hous of wax" czy jakos tak w kazdym razie chodzi o kulisy jak krecili dom woskowych cial to niby byl w sophii zakochany i wogole owil o niej super ale on jest straszny z charakteru samolubny i egoistyczny i wogole widocznie po slubie pokazal rózki ktorych wczesniej sophii nie pokazal a ja czytalam tak poza tym skolei ze jak tylko sophia go rzucila to byl z siena mirren ktora z kolei byla z christensenen nie oamietam czy potem czy poniej a jak juz go zucila w bardzo krotkim czasie to znalazl sobie zaraz nastepna wiem ze to troche chaotycznie napisane ale chodzi ogolnie o to ze wszyscy ze wszystkimi

anusya

WIecie co ja nawet się ciesze że ona poznała kogos kto będzie ją kochał.Bo Chad ja zdradził i ja równiez od razu bym od niego odeszła.Jest mi smutno że już z nim nie jest bo do siebie pasowali no ale nic na to nie poradzimy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones