Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Nie rozumiem tego czemu ma taka słaba średnia:0?? moze dlatego ze była żóną Chada w którym zakochane są małolaty:) ale bez przesady moze sa zakochane ale i tak szans nie maja nawet go zobaczyc wiec czemu tak niszcza sophie;(

sara137

TEż tego nie rozumiem ...Ja lubie Chada...Aledałam jej 10 :D:D:D:D ona jest suuper heh...Ale szkoda że już nie są razem ale za to z drugiej strony on ją teoretycznie zdradził...Ale nigdy sie nie dowiemy jak było naprawde...A tak na marginesie...To skąd wiesz że one niemają szansy go zobaczyc...????Może mają rodzine w USA i wg może przypadekim itepe są różne sposoby jak ma się dojścia...Pozdrawiam...Ale śradnią jej podwyżcie!!!!

anusya

Bo taka jest prawda. Nie mają szans. Laski, które w to wierzą nie mają nic innego do roboty tylko siedzą przed komputerem i wzdychają do jego zdjęcia. Tez mam rodzinę w USA a jakoś nie zdarzyło mi się nigdy tam spotkać ani Johnnego Deppa ani Brada Pitta. Co by się miało stać? Chad spojrzałby na mnie albo na jakąs inną laskę i zakochałby ię od pierwszego wejrzenia? Takie rzeczy się nie zdarzają. Chyba, ze w bajkach... A jeśli ktoś się łudzi to niech uaża, bo moze tak spędzić cąłe zycie.
Nie wiem czemu Sophia ma tak niską ocenę. Osobiście dałam jej 10, bo uważam, że jest świetną aktorką i na to zasługuje. A jesli ktoś ocenia ją przez pryzmat jej małżeństwa z Chadem to jest po prostu głupi. Prawdopodobnie ją zdradzał i to nie raz. Ostatnio krążą w internecie óżne plotki na ten temat...

Klaudia999

ja osobiscie bardzo ja lubie jest sliczna i do tego jest nie zla aktorka:)a co do sredni to tezmnie bardzo dziwi ja takze jej dalam 10 bo uwazam ze n a tyle zasluguje:D a co do Chada to tez go lubie ale uwazam ze jest glupi ze ja zostawil i wydaje mi sie ze w koncu to zrozumie aha i nawiasem mowiac jesli ktos z Was ocenia ja tak nisko tylko dlatego ze byla zona Chada to brak mi slow co miala sie nie zenic bo on ma wiele fanek... hehe i rozmalaja mnie komentarze typu '' nienawidze jej bo byla zona Chada'' itp... taa nie macie po 5 lat zeby tak gadac:D pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones