Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

We wcześniejszym temacie ktoś napisał że Jon Foster to nie facet dla Sophi.. ja też tak uważałam, ale po zobaczeniu ich zdjęć razem zrozumiałam, że Sophia jest znowu szczęśliwa i zakochana... oby tak dalej dziewczyno - trzymam za ciebie kciuki

z resztą sami zobaczcie te zdjęcia i oceńcie :
http://www.brooke-lucas.org/gallery/thumbnails.php?album=456

kate_dragon

wlasnie. Gdyby umawiala sie z jakis menelem z przyczepy ale byla szczesliwa tez bym byla. W koncu liczy sie to zeby byla szczesliwa;]

kate_dragon

a jaką masz pewność że ona jest szczęśliwa? bo zobaczyłaś kilka fotek na których się do niego uśmiecha...? i dają sobie cmoka itp- to o niczym nie świadczy... i tak w ogóle trzymasz za nią kciuki bo co... bo zagrała w serialu w którym spodobało Ci sie jaką rolą zagrała...

__Madzia__

mam wrażenie, że jest szczęśliwa, bo mówi o tym w wywiadach...

dlaczego od razu oceniasz mnie, jako głupią idiotkę, która identyfikuje aktorkę, z postacią jaką zagra... no cóż, rozczaruje cię...

trzymam za nią kciuki bo jest fajnym człowiekiem, bo nie jest nadęta... jest zabawna, inteligentna, uwielbia zwierzęta, ma styl, potrafi o siebie dbać, odnajduje sie w różnych sytuacjach... wystarczy ??

kate_dragon

szczerze to nie wystarcza mi to, nie przekonałaś mnie jakoś, ale mniejsza o to bo widzę ze ja nie przekonam Ciebie ani Ty mnie.
a i nie mam Cie za głupią idiotke, nie wiem gdzie to wyczytałaś, ale na przyszłość czytaj uważniej

__Madzia__

Madzia nie wiem o co Ci chodzi...napisała, że się cieszy dla S, że jest szczęśliwa znowu i nie widzę w tym nic złego...

"i tak w ogóle trzymasz za nią kciuki bo co... bo zagrała w serialu w którym spodobało Ci sie jaką rolą zagrała..." - To ma trzymać kciuki za aktorów których nie lubi, czy jak? czepiasz się...

They_Are_Not_You

Madzia uspokoj sie. czepiasz sie ludzi. nie lubisz Sophii tylko tą szmate Hilarie i nie zyczysz dobrze Sophii i to nie znaczy ze masz sie czepiac jej fanow!

Sachi

dobra widzę Tobie już podziękujemy

Sachi

Szmatę Hilarie? Najlepiej bronić atakując kogoś niewplątanego w tę dyskusję, prawda?

Sachi

Szmatę? No, najlepiej bronić SB wplątując w to kogoś innego...

kate_dragon

No to nie zadawaj takich głupich pytań czy trzyma za nia kciuki bo gra w serialu ktory lubi skoro Ty sama tez lubisz H.Burton-sama sobie dziewczyno przeczysz. Acha- i chyba na tym to właśnie polega, żeby lubić osoby publiczne, bo skoro ma się swojego idola to życzy sie mu dobrze bo jednak coś się o nim wie jako o osobie prywatnej co już wcześnniej napisano-z wywiadów,z opisów Sophi możemy jednak coś wywnioskować! Więc uspokój sie bo Ciebie sie nikt nie czepia i nie pyta kogo lubisz i za co go cenisz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones