Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Kiedyś natknąłem się na jej fotki na czyimś blogu i ktoś strasznie wychwalał jej urodę.Mnie wydawała sie całkiem zwyczajna.Od niedawna mam okazję pierwszy raz oglądać serial "Pogoda na miłość" i teraz wiem, co ten ktoś, komu Sophia tak sie podobała, miał na myśli.Ta dziewczyna ma nisamowity, zawiadcki wdzięk.Sposób, w jaki się uśmiecha, patrzy...to wszystko robi wrażenie.Jak dla mnie jest najładniejszą aktorką wspomnianego serialu i w sumie jej rola jest jedną z ciekawszych.

Martin_Eden

No,dokładnie.Ona tak działa na człowieka.Jest naprawde ładna.

Martin_Eden

Nie rozumiem, jak Murray mógł zaledwie po roku (chyba) rozstać się z nią.

Martin_Eden

No to raczej ona sie z nim rozstała i nie dziwie sie jej.Jak sie nie umie trzymac tego co sie powinno w gaciach to juz jego problem :DD

Klaudiiia

A przyokazji tez uwazam ze jest ładna.Najładniejsza w One Tree Hill :)
Dobrze ze juz sobie kogos znalazła w prywatnym zyciu:)Życze jej szczescia :)

Martin_Eden

Piekna jest. Taki debil Chad ją ostawił. To trzeba być idotą.

Na początku siedzialem przy kompie a tv gdzieś tam gral w tle i po "NW" to leciało. po 2 odcinkach mi się spodobało. Bush gra swietnie. A oczarowuje żeczywiście. aż niechce czlowek żeby sie film końcył

Jules_

jest ślicznaa i chociaż w pierwszym sezonie OTH jej nie lubiłam to teraz się przekonałam że Brooke jest super! Zabawna, słodka i wspaniała przyjaciółka co już nie raz pokazała. Naprawdę ją lubię ; p a jaka jest Sophia w prywatnym życiu to nie wiem ; ] Chada też lubie i myślę że musiało się wydarzyć coś ważnego że się rozstli. Ale życze jej szczęścia ; ***** ; ))

maartinnka

Tak,wydarzylo sie cos waznego:zdradził ją.To wystarczający powód.I dobrze ze z nim nie jest,nie jest jej wart.

Klaudiiia

hm.
ja też w pierwszym sezonie jakoś za nią nie przepadałam (;
ale odkąd leci drugi sezon jest ona jedną z moich ulubionych bohaterek w oth ;p

i macie rację
- ma w sobie to coś
wydaje się być taka tajemnicza, a to na wielu bardzo silnie działa.
ogólnie jest świetna ;p xD

oluskaa

Uważam, że jest piękna (nie że ciagnie mnie do kobiet ;-D) i ewelacyjnie gra.Życzę jej wielkiej kariery aktorskiej :)

Martin_Eden

To chyba nie podlega dyskusji..
Jej wdzięk i uroda..
To chyba samo świadczy o tym, że jest piękna! :)

Martin_Eden

Sophia jest moja ulubioną aktorką!!! I super gra w OTH i jest bardzo ładna:)) Zapraszam do siebie:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones