Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Wspaniała aktorka, nie wiem dlaczego w tak niewielu filmach obsadzili Sophię. Jest śliczną, przesympatyczną kobietą. W 5 serii po prostu brak mi słów.. CUDOWNA.
To może zabrzmieć naiwnie i "fankowato", ale nie wiem jak Chad mógł ją wymienić na jakąś obleśną Kenzie, fuuj.
Sorry, musiałam to napisać, ulżyło mi;]
Sophia moim zdaniem ma ogooooormny talent i reżyserzy powinni to wykorzystać;D

b_davis

Zgadzam się.Sophia to jedna z moich ulubionych aktorek.
Nie wiem,tak przyciągnęła mnie to siebie xD
Ale wiesz,uważaj ze słowami takimi jak "wspaniała,najcudowniejsza" bo wiele osób ma ich dość i tutaj się unosi...xD;D...chociaz ja mam to gdzieś,dalej będę uważała ja za cudowną,piękną i wspaniałą.Bo taka jest;)

Klaudiiia

hah, wiem xD
ale po prostu ją uwielbiam i jestem zauroczona jej talentem;]

b_davis

J również:)) Uwielbiam ją!!^^ jest boska i tyle xD

b_davis

Sophia rządzi ! Wierze ze rezyserzy powinni to wykorzystac. Taki talent w porównaniu z tak piorunującą urodą rzadko się zdarza.

Leighton

Sophia jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Na pewno w pierwszej trójce. Jak dla mnie na drugim miejscu zaraz po Natalie Dormer :) A najpiękniej wyglądała w The Hitcher. Pozdro dla fanek i fanów :)

AnneBoleyn1536

A może jednak jest najpiękniejsza? Trudno mi wybrać pomiędzy tymi dwiema aktorkami :) Chyba remis jak na razie xD A tak poza tym to nie wiem, co Sophia widziała w tym Chadzie, jak dla mnie brzydki i mało interesujący, do tego rozumem nie grzeszy - jak mógł zdradzić taką kobietę? Z jakąś Kenzie czy jak jej tam? Tragedia! Nie zasługiwał na Sophie, jeszcze będzie tego żałował. Powinien się cieszyć, że Sophia w ogóle zwróciła na niego uwagę.

b_davis

jak dla mnie to ona rzeczywiście jest śliczna tak jak mówicie i fajnie gra, ale nie wydaje mi się,że jakiś mega talent posiada. Właściwie wszystkie jej role sa podobne do siebie i nie wiem czy poradziłaby sobie grając jakieś cięższe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones