Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

1/10 bym dal 0 ale nie mogę .... glupie nastolatki głosują na dziewczynki grające w filmach typu Hight school miusical ... dno i wodorosty ... bye bye .... dlugo tu nie pobedzie 1.1.1.1.1.1.1.1...... wywalimy ja w tydzien :P

Xeezo

widać, że masz ze sobą jakiś problem!
się srasz jakbyś był jednym z pokrzywdzonych aktorów, którzy zajmują miejsce za nią!

Pachne_Sloncem

Dokładnie kto to jest??? Widzisz nawet nikt nie jest ci w stanie odpowiedziec. 1/10 dokładnie

paciek

to jest Sophia Bush , amerykańska aktorka , najlepiej znana jest z roli np. Brooke Davis (One Tree Hill) i Beth (John Tucker musi odejsc). Od 2006 - 2008 jest nieustannie nominowana do Teen Choice Awards ( w 2007 roku wygrała we wsztstkich swoich nominacjach). Jej kariera dopiero się zaczyna a panna Bush już ma tysiące fanów na całym świecie. Obecnie kręci film 'Table For Three'.

***
Masz - to jest Sophia Bush. I zasługuje na 68 miejsce w Top 100 , zasługuje nawet na 50 ;D.

Leighton

zagrała w kilku serialach i filmach i zasługuje na 50?Zajebiste podejście.Może zacznijcie głosować na aktorki z latynoskich telenowel.To już byłby hit.Co to jest portal Filmweb.pl czy portal "Świat Seriali".Troche przeginacie dziewczyny.

Dante_27

Daj spokój i tak nic nie zdziałasz. Najwyzej tylko pozakladają jeszcze więcej kont żeby dać jej 10.

paciek

a żebyś wiedział , że pozakładamy... bo wiesz .. my jej fani mamy po 150 kont i cały czas zakładamy nowe zeby dac jej 10 ! uwaga fani atakują...

Leighton

No ale tak jest. Niektórzy niestety tak robią.

paciek

nie no bez przesady!
na miejsce w top 100 nie zasługuje, ale nie można jej odrazu krytykować skoro nie widzieliście nawet momentu jej gry!

Xeezo

Nikt jej nie zna - za mało zagrała na takie miejsce!!!

Zygfryd666

jesli ktos interesuje sie filmami to napewno ja zna!! A pozatym jak mozna głosowac na aktorke jesli nie zobaczyło sie ani 1 filmu z nia!!?? sory ale ktos tu przesadza...

Zygfryd666

To sie zainteresuj i obejrzyj filmy z nią! innej drogi na poznanie przyczyny czemu sie tam znalazła [top100] nie ma... I nie wazne czy bedzie grała w 100 filmach czy tylko w 10 ale o to JAK w nich grała

Nat27

Nat27 słuchaj ja akurat ogladałm z nia filmy i wiem jak gra. Jestem za nia wiec spokojnie...

Angel_48

No dobra, macie rację - wypowiem się, jak obejrzę z nią jakieś filmy.

Zygfryd666

fajnie ze chociaz ktos zrozumiał :) polecam :)

Angel_48

Jasne. Dziwi mnie tylko, czemu ona jest tak znana? Co polecacie obejrzeć sobie z jej (niezbyt obszernej) filmografii?

Zygfryd666

Autostopowicz (Hitcher, The) oraz John Tucker musi odejść (John Tucker Must Die):) naprawde dobre filmy :) no i jesli masz możliwosc to oczywiscie One tree hill super serial :) mysle ze przez te filmy stała sie taka sławna :)

Angel_48

Ok:
Autostopowicz - nie obejrzę, bo widziałem już pierwszą wersję tego filmu i była genialna (remake'ów tak dobrych produkcji nie oglądam gdyż przeważnie są gorsze).

John Tucker - komedia romantyczna, ale zaryzykuję.

One Three Hill - serialu (dla młodzieży, jak podaje filmweb) nie chce mi się oglądać dla 1 aktorki...

Po tym jednym filmie (choć po jednym filmie nie oceniam aktora), zobaczę w ogóle o czym mówicie zachwalając tą aktorkę. To tyle - więcej mi nie potrzeba, chyba, że rzeczywiście się nią zachwycę.

Pozdrawiam

Zygfryd666

w serialu OTH zagrała chyba najlepiej :) ale dobre ze chociaz jaki film
miłego ogladania Pozdrawam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones