Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Chad ponoc zdradzil Sophie z Paris Hilton. ale nie wierze zeby znirzyl sie do tego poziomu :|

Marysia

Przestań, to nieprawda! Między nią, a nim wogóle nie iskrzyło, co innego na froncie Paris-Jared. Wogóle co za głupoty tutaj są pisane. Sophii i Chad'owi po prostu nie wyszło. Ona chciała rozwodu.

stefcia007

Pewnie miała powód....

Poza tym...skąd masz taką stuprocentową pewnośc że to iskrzyło między Paris a Jared'em? Byłaś na planie czy jak?

Dla mnei obojętne czy zdradził ją z Paris czy nie...i tak nigdy za nim nie przepadałam za bardzo....

They_Are_Not_You

Ja też o tym czytałam na amerykańskich forach. Przecież on tak planował te całe zaręczyny (500 świec w całym domu, mnustwo róż, mieszkał bardzo wysoko, a na boisku przy hotelu ułożył z lampek napis poprostu każda kobieta maży o takich zaręczynach) i jak oglądałam wywiady z nim naprawde wyglądał na zakochanego. Który chłopak mający taką dziewczyne jak Sophia zaryzykowałby związek z nią dla jednej przygody z pustą Hilton. Chociaż z tego co obecnie oglądamy (Kenzie) Chad ma słabość do blondynek więc nigdy nic nie wiadomo. Z resztą nie wiadomo co wogóle się stało. Ale tak jak w OTH nie wierze, żeby byli znowu razem (niestety) :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones