Sterling KnightI

Sterling Sandmann Knight

7,7
1 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sterling Knight

Żeby takie BEZTALENCIE aktorskie miało taką wysoką ocenę, jak dla mnie to 1/10. W jakich on filmach zagrał żeby miał taką ocenę. ego gra aktorska jest poniżej przeciętnego poziomu, a nawet poniżej jakiego kolwiek poziomu. Ludzie apeluje do was dajcie mu 1/10!!!

hahahhahaha ;DD

sorry,ale żal mi Cię.

hahahahha ;DD

Zupełnie się z tobą nie zgadzam, to jest świetny aktor, ma fajny głos i świetne piosenki a pozatym jest śliczny.I zgaduje ze jesteś poprostu zazrosny, zazdrościsz mu talentu i urody. Bardzo mi Cie żal

No tylko się nie rozpłacz...Założę się że wg. ciebie zasługuje na 1/10 tylko dlatego że w większości gra u Disneya..

Miley_16

Mam takie samo zdanie. A proszę , jeśli można , oświećcie mnie co jest złego w Disney'owskich filmach ?

monyczkamala

Ja też włśn ie nie wiem ....i tez ise nie zgadzam ja mu dałam 10 ;P....bardzo go lubie i ma świetne piosenki moim zdaniem .

KasioOva

10? Naciągane 10 można dać Russelowi Crowe'owi, a nie jakiejś disnejowskiej szmirze. I przestańcie dziewczyny gadać, że farbowany, wystylizowany blondyn może być prześliczny :) (poza tym, aktorów ocenia się za umiejętności, a nie za ładną buźkę)

Tak szczerze? To masz dużo racji. Ludzie, popatrzcie jaką on ma średnią? Światowej sławy aktorzy mają dużo słaaaabsząąą, a jakoś mi się nie wydaje, żeby był świetnim aktorem. (bo nim nie jest...). Ci którzy na niego głosują (dając ocenę od pięciu w górę), oceniają jego wygląd, nie aktorstwo, co jest po prostu żenujące.

użytkownik usunięty
_Megan_

_Megan_ wkońcu jakiś użytkownik na poziomie, a co wcześniejszych wypowiedzi to powiem tak znam wielu dobrych aktorów z Disney`owskich filmów i wiele dobrych filmów tej wytwórni. A temu aktorowi nic nie zazdroszczenie , bo nie ma czego. A tak przy okazji jeszcze chciałbym dodać _Megan_ chyba nie musimy się martwić tak wysoką oceną tego beztalencia bo i tak oceniają go użytkownicy w wieku szkoły podstawowej, którzy nic nie wiedzą o dobrym aktorstwie, czy dobrych produkcjach kinowych.

Zgodzę się z Tobą w jednym punkcie - Sterling nie jest aktorem , który zasługuje na Oscara , Złote Globy itp . Pewnie niektórzy nienawidzą go - jak powiedziała Miley_16 , tylko dlatego , że gra u Disney'a , który , jak wiadomo , nie cieszy się uznaniem w oczach wielu użytkowników . Nie odnoszę tego do Twojej wypowiedzi , mówię tak ogólnie . Ale jakoś zacząć grać trzeba , a w porównaniu do niektórych ,, aktorów i aktorek " Sterling jakoś sobie radzi . Nie mówię , że rewelacyjnie . Ale dopiero zaczyna .
Co do dobrych produkcji kinowych - to wszytko kwestia gustu . Pozdrawiam .

użytkownik usunięty
Dreaming_girl

W porównaniu z niektórymi aktorami, chociażby panią Cyrcus to wypada wyśmienicie. Jeśli on dopiero zaczyna to ma za dużą ocenę, jeśli zagra w paru lepszych produkcjach naprawdę dobrze to bez wahania mogę mu postawić 9/10 a nawet 10/10, ale napewno nie teraz.

żal mi tych co go obrażają

michalina929

Hmmm , ja do faceta nic nie mam , jak pisałam . Jestem w podstawówce , więc pewnie się nie znam , ale naprawdę myślę , że Sterlingowi wychodzi całkiem , całkiem . Może w przyszłości bardziej się wykaże .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones